Українська зброя: Презентація нової надпотужної снайперської гвинтівки SNIPEX T-REX (відео)

Приватна компанія XADO представила на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», що проходила з 8 по 11 жовтня у Києві, свою новітню великокаліберну снайперську гвинтівку Snipex T-Rex калібру 14,5X114, зазначають Патріоти України.

Вітчизняна компанія є одним з трьох виробників у світі, що домоглися створити гвинтівку такого великого калібру (14,5 мм), та єдина в Україні хто їх випускає.


Snipex T-Rex має ергономічне компонування за схемою булл-пап (bullpup) та сконструйована з урахуванням усіх вимог до зброї для високоточної стрільби. Завдяки інноваційним рішенням та якості виконання гвинтівка забезпечує прицільний вогонь та купчастість не гіршу за 1 МОА.

Варто додати, що окрім надпотужної T-Rex ХАДО також розробила гвинтівки Snipex M100 i Snipex M75 під набій 12,7х108, що вже добре відомі фахівцям та цивільну модель Snipex .50BMG (12.7х99) – Rhino Hunter.

Гримлять вибухи: у Генштабі пояснили, що відбувається у Балаклії

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:56

Вибухи в Балаклії Харківської області 15 листопада є плановою утилізацією боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України. Повідомляється, що сьогодні на технічній території Центральної артилерій...

Загадкова смерть: У Росії відому співачку знайшли мертвою у квартирі (фото, відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:14

У Москві знайшли мертвою в квартирі солістку рок-групи "Маневри" Надіру Садикову. Також з співачкою померла її мати. Тіла жінок знаходились у ванній кімнаті, а двері були зачинені. Про це повідомляє одне з новинних агентств Росії, передають Патріоти У...