Українська зброя: Презентація нової надпотужної снайперської гвинтівки SNIPEX T-REX (відео)

Приватна компанія XADO представила на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», що проходила з 8 по 11 жовтня у Києві, свою новітню великокаліберну снайперську гвинтівку Snipex T-Rex калібру 14,5X114, зазначають Патріоти України.

Вітчизняна компанія є одним з трьох виробників у світі, що домоглися створити гвинтівку такого великого калібру (14,5 мм), та єдина в Україні хто їх випускає.


Snipex T-Rex має ергономічне компонування за схемою булл-пап (bullpup) та сконструйована з урахуванням усіх вимог до зброї для високоточної стрільби. Завдяки інноваційним рішенням та якості виконання гвинтівка забезпечує прицільний вогонь та купчастість не гіршу за 1 МОА.

Варто додати, що окрім надпотужної T-Rex ХАДО також розробила гвинтівки Snipex M100 i Snipex M75 під набій 12,7х108, що вже добре відомі фахівцям та цивільну модель Snipex .50BMG (12.7х99) – Rhino Hunter.

Хіти тижня. "Для них ми всі - вороги!": Мосейчук і Кошкіна зчепилися в прямому ефірі через "липову сотню" Лукаш

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:00

Журналістка Соня Кошкіна та телеведуча Наталія Мосейчук "зчепилися" в прямому ефірі через екс-міністерку юстиції часів президентства Віктора Януковича Олену Лукаш. Це сталося 20 лютого в ефірі ток-шоу "Право на владу". Мосейчук процитувала пост Лукаш у...

Тримав у багажнику: Екс-прокурору Житомирщини повідомлено про підозру у викраденні людини

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:59

В 2019-му році прокурор разом зі своїм братом і батьком побили під вигаданим приводом людину. Екс-прокурору однієї з місцевих прокуратур Житомирської області повідомлено про підозру у викраденні людини. Про це повідомляють Патріоти України із посилання...