Українські альпіністи підкорили досі нікому недосяжну вершину в Гімалаях, об котру "обламали зуби" щонайменше сім попередніх експедицій (фотофакти)

Українці першими у світі підкорили вершину Аннапурна ІІІ.Українські альпіністи змогли першими у світі підкорити вершину Аннапурна ІІІ у Непальських Гімалаях. Вона розташована на висоті 7555 м в ущелині Seti Kola. Про це повідомляється на сторінці Федерації альпінізму та скелелазіння України у Facebook, зазначають Патріоти України. .

Українці готувалися до експедиції два роки.

У складі нашої експедиції були Микита Балабанов, В'ячеслав Полежайко та Михайло Фомін.

Учасники експедиції.

Альпіністи готувалися два роки – проводили розвідку району та робили спробу сходження у 2019 році. Сама експедиція тривала півтора місяці.

Українці стали першими, хто підкорив висоту 7 555 м.
Зазначається, що цей маршрут є надважким через складний рельєф, льоди та сніг, складно прогнозовані погодні умови, величезний перепад висот та багато інших факторів.

Сходження на вершину Аннапурна III.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг