Українські артилеристи влучним ударом висадили у повітря ворожу гаубицю (відео)

У мережі показали кадри зі знищення техніки російських окупантів захисниками України. Завдяки влучному потраплянню у ціль, наші воїни вразили гаубицю ворога, передають Патріоти України.

Останню загарбники приховали в лісопосадці біля городів край села. Відео опублікував Telegram-канал British Intelligence.Зазначається, що українські воїни вразили ворожу техніку артилерійським снарядом. Гаубиця окупантів яскраво спалахнула і в небо здійнявся густий дим. У підсумку "подарунок" наших артилеристів висадив у повітря ворожу гаубицю в схованці ворога разом із боєкомплектом.

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...