У РНБО пригрозили: Українські користувачі "ВКонтакте" тепер будуть на обліку у поліції

Після того, як російська соціальна мережа "ВКонтакте" обійшла блокування і почала працювати в мобільному додатку, користувачі мережі можуть мати проблеми з поліцією. Про це сказав секретар Ради нацбезпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данилов під час ZOOM-конференції "Цифрова трансформація держави: перспективи і ризики кібербезпеки", передають Патріоти України.

"Згідно з нашим законодавством про санкції, "ВКонтакте" не має працювати на території нашої країни", - зазначив Данілов. Він зазначив, що в Україні є фахівці, які відповідають за те, щоб соцмережа "Вконтакте" була в Україні не доступною.

"Ми займаємося цим питанням, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони (росіяни) змінюють дуже швидко проксі, і ми не встигаємо за ними стежити. В Україні є інституції, які безпосередньо за це відповідають. Зараз це перебуває в роботі. Ми вважаємо, що найближчим часом за допомогою наших міжнародних партнерів це питання буде вирішене", - сказав секретар РНБО.

У той же час він звернув увагу на користувачів цієї соціальної мережі. "Це також і їх повинна бути відповідальність - навіщо вони це роблять і для чого роблять. Зараз та система, яка починає працювати, всі користувачі будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент на території України, то вони будуть мати певний клопіт безпосередньо з Нацполіцією і нашими силовими структурами", - додав Данілов.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...