Українські патріоти провели на окупованій Донеччині масштабну акцію (фото)

Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Донеччина, навіть тимчасово окупована, це – Україна. Листівки-нагадування з такими гаслами розклеїли небайдужі жителі у багатьох окупованих містах Донбасу, повідомляють Патріоти України.

З власних, ексклюзивних джерел "Спецкору" стало відомо, що появі таких листівок передували нещодавні таємні збори, на яких місцеві жителі Донецької та Луганської областей створили так звані опозиційні сили із назвою "Комітет звільнення Донбасу". І до того комітету, твердять джерела, долучилось чимало тих, хто у 2014 був палким прихильником "руського миру".
На невеличких інформагітках, аби було точно зрозуміло - російською, написані численні тези супротиву: "Україно - повернись", "Не забудемо, не пробачимо! Низький рівень медицини та знищення вугільної промисловості" або ж: "Російський окупант, якщо не здатен прогодувати людей - геть з України".
Вказали патріоти і головний меседж для тих, хто все ще вірить у світле майбутнє під окупацією: "Донбас шостий рік не Росія, пора повертатися додому!". Втім, повисіли ті листівки лише до кінця доби. Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Джерело: ТСН.ua

Фанам дуже сподобалось: Нікітюк зробила "фото на паспорт" у купальнику

четвер, 4 березень 2021, 20:44

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк продемонструвала розкішну фігуру в чорному купальнику, зробивши "фото на паспорт". Так, на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала знімок, на якому позувала перед дзеркалом, а позаду неї також сидів вірний...

"Якщо бійка неминуча - бити треба першим": Російський хокеїст вдався до хамського вчинку (відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:28

За неспортивну поведінку нападник ризикує бути дискваліфікованим на тривалий час. Російський форвард "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін відзначився ганебним вчинком у поєдинку проти "Бостон Брюїнз", передають Патріоти України. Під час останнього пе...