Українські патріоти провели на окупованій Донеччині масштабну акцію (фото)

Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Донеччина, навіть тимчасово окупована, це – Україна. Листівки-нагадування з такими гаслами розклеїли небайдужі жителі у багатьох окупованих містах Донбасу, повідомляють Патріоти України.

З власних, ексклюзивних джерел "Спецкору" стало відомо, що появі таких листівок передували нещодавні таємні збори, на яких місцеві жителі Донецької та Луганської областей створили так звані опозиційні сили із назвою "Комітет звільнення Донбасу". І до того комітету, твердять джерела, долучилось чимало тих, хто у 2014 був палким прихильником "руського миру".
На невеличких інформагітках, аби було точно зрозуміло - російською, написані численні тези супротиву: "Україно - повернись", "Не забудемо, не пробачимо! Низький рівень медицини та знищення вугільної промисловості" або ж: "Російський окупант, якщо не здатен прогодувати людей - геть з України".
Вказали патріоти і головний меседж для тих, хто все ще вірить у світле майбутнє під окупацією: "Донбас шостий рік не Росія, пора повертатися додому!". Втім, повисіли ті листівки лише до кінця доби. Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Джерело: ТСН.ua

Резонанс тижня. На 101-му році життя: Помер колишній секретар ЦК КПРС і "батько сухого закону"

п’ятниця, 14 травень 2021, 19:00

У Росії в п'ятницю, 7 травня, на 101-му році життя помер колишній секретар ЦК КПРС (1983-1990) Єгор Лігачов. У листопаді він відсвяткував свій сотий день народження, інформують Патріоти України. . Новину повідомив ЗМІ начальник департаменту інформацій...

Таємний знак? У небі над Запоріжжям помітили рідкісне атмосферне явище (фото)

п’ятниця, 14 травень 2021, 18:44

У Запоріжжі зняли рідкісне природне явище. Фото величезного кола навколо Сонця у Facebook опублікувала місцева мешканка Олена Булгакова, передають Патріоти України. "Що це, хто знає?"- поцікавилася дівчина. У коментарях до посту користувачі прийшли до ...