Українські патріоти провели на окупованій Донеччині масштабну акцію (фото)

Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Донеччина, навіть тимчасово окупована, це – Україна. Листівки-нагадування з такими гаслами розклеїли небайдужі жителі у багатьох окупованих містах Донбасу, повідомляють Патріоти України.

З власних, ексклюзивних джерел "Спецкору" стало відомо, що появі таких листівок передували нещодавні таємні збори, на яких місцеві жителі Донецької та Луганської областей створили так звані опозиційні сили із назвою "Комітет звільнення Донбасу". І до того комітету, твердять джерела, долучилось чимало тих, хто у 2014 був палким прихильником "руського миру".
На невеличких інформагітках, аби було точно зрозуміло - російською, написані численні тези супротиву: "Україно - повернись", "Не забудемо, не пробачимо! Низький рівень медицини та знищення вугільної промисловості" або ж: "Російський окупант, якщо не здатен прогодувати людей - геть з України".
Вказали патріоти і головний меседж для тих, хто все ще вірить у світле майбутнє під окупацією: "Донбас шостий рік не Росія, пора повертатися додому!". Втім, повисіли ті листівки лише до кінця доби. Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Джерело: ТСН.ua

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...