Українські патріоти провели на окупованій Донеччині масштабну акцію (фото)

Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Донеччина, навіть тимчасово окупована, це – Україна. Листівки-нагадування з такими гаслами розклеїли небайдужі жителі у багатьох окупованих містах Донбасу, повідомляють Патріоти України.

З власних, ексклюзивних джерел "Спецкору" стало відомо, що появі таких листівок передували нещодавні таємні збори, на яких місцеві жителі Донецької та Луганської областей створили так звані опозиційні сили із назвою "Комітет звільнення Донбасу". І до того комітету, твердять джерела, долучилось чимало тих, хто у 2014 був палким прихильником "руського миру".
На невеличких інформагітках, аби було точно зрозуміло - російською, написані численні тези супротиву: "Україно - повернись", "Не забудемо, не пробачимо! Низький рівень медицини та знищення вугільної промисловості" або ж: "Російський окупант, якщо не здатен прогодувати людей - геть з України".
Вказали патріоти і головний меседж для тих, хто все ще вірить у світле майбутнє під окупацією: "Донбас шостий рік не Росія, пора повертатися додому!". Втім, повисіли ті листівки лише до кінця доби. Усюди, де їх знайшли, окупанти наліпки позривали й поблизу влаштували засідки, сподіваючись вирахувати українських активістів.

Джерело: ТСН.ua

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...

Зеленський присвоїв звання Героя України померлому від коронавірусу гендиректору КБ "Південне"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:33

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України гендиректору КБ “Південне” Олександру Дегтяреву, який помер від коронавірусу, посмертно. Про це повідомляє УНН із посиланням на указ Президента № 518/2020. . “За визначний особисти...