Українські поліцейські озброїлись електросамокатами для патрулювання пішохідних зон

Поліцейські Ужгорода першими в Україні стали патрулювати вулиці міста на електросамокатах. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив начальник патрульної поліції Закарпатській області Юрій Марценишин. Він підкреслив, що самокати поки тільки два і користуватися ними правоохоронці будуть в пішохідній центральній частині міста, зазначають Патріоти України.

Самокати пофарбували в кольори національного прапора України. Поверх написали "Патрульна поліція Закарпаття".

Новий транспорт поліції міста подарувала ужгородська компанія з прокату під назвою Vevi. Її представники на своїй сторінці в Facebook зазначили, що подарують поліцейським Ужгорода ще один самокат, якщо їм сподобається патрулювати центр міста на такому виді транспорту.

Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...

Бронювання анулюють одним рішенням: Ось хто втратить захист уже незабаром

середа, 24 червень 2026, 13:40

Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...