Українські поліцейські озброїлись електросамокатами для патрулювання пішохідних зон

Поліцейські Ужгорода першими в Україні стали патрулювати вулиці міста на електросамокатах. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив начальник патрульної поліції Закарпатській області Юрій Марценишин. Він підкреслив, що самокати поки тільки два і користуватися ними правоохоронці будуть в пішохідній центральній частині міста, зазначають Патріоти України.

Самокати пофарбували в кольори національного прапора України. Поверх написали "Патрульна поліція Закарпаття".

Новий транспорт поліції міста подарувала ужгородська компанія з прокату під назвою Vevi. Її представники на своїй сторінці в Facebook зазначили, що подарують поліцейським Ужгорода ще один самокат, якщо їм сподобається патрулювати центр міста на такому виді транспорту.

Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...