Українські співачки їдуть на конкурс у Сочі розважати росіян

Дует ANNA MARIA запевняє, що конкурс є не російським, а міжнародним.

Дует ANNA MARIA. Фото: соцмережі.

Український дует ANNA MARIA представить Україну на вокальному конкурсі "Нова хвиля" в Росії, передають Патріоти України.

Після скандального інтерв'ю на телеканалі ATR, в якому дівчата не змогли відповісти, чий Крим, глядацька підтримка колективу згасла. У мережі активізувалися хейтери. Однак співачки вирішили не відмовлятися від конкурсів.

За словами дівчат, після нацвідбору їхні представники подали багато заявок на конкурси. Зрештою, у Москві вони пройшли відбір на "Нову хвилю", яка відбудеться 24-29 серпня в Сочі.

Дует запевнив, що конкурс є не російським, а міжнародним. Таке рішення вони ухвалили, згадавши пораду Андрія Данилка. "До критики ставимося дуже спокійно. Нещодавно спілкувалися з Андрієм Данилком на цю тему. Він сказав: "Якщо щоразу думати, хто що скаже, то можна так нічого і не зробити!" Він має рацію. Вдячні за його поради. Їдемо не на російський конкурс, а на міжнародний. Показувати красу української музики та голосу всім, хто готовий сприймати й слухати", – пояснив дует ANNA MARIA.

Що відомо про скандал із дуетом ANNA MARIA?

Відео:

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...

Хіти тижня. Зробив зауваження автохаму: У Києві побили ветерана АТО

середа, 19 лютий 2020, 1:00

Інцидент стався на столичних Березняках.