Українські співачки їдуть на конкурс у Сочі розважати росіян

Дует ANNA MARIA запевняє, що конкурс є не російським, а міжнародним.

Дует ANNA MARIA. Фото: соцмережі.

Український дует ANNA MARIA представить Україну на вокальному конкурсі "Нова хвиля" в Росії, передають Патріоти України.

Після скандального інтерв'ю на телеканалі ATR, в якому дівчата не змогли відповісти, чий Крим, глядацька підтримка колективу згасла. У мережі активізувалися хейтери. Однак співачки вирішили не відмовлятися від конкурсів.

За словами дівчат, після нацвідбору їхні представники подали багато заявок на конкурси. Зрештою, у Москві вони пройшли відбір на "Нову хвилю", яка відбудеться 24-29 серпня в Сочі.

Дует запевнив, що конкурс є не російським, а міжнародним. Таке рішення вони ухвалили, згадавши пораду Андрія Данилка. "До критики ставимося дуже спокійно. Нещодавно спілкувалися з Андрієм Данилком на цю тему. Він сказав: "Якщо щоразу думати, хто що скаже, то можна так нічого і не зробити!" Він має рацію. Вдячні за його поради. Їдемо не на російський конкурс, а на міжнародний. Показувати красу української музики та голосу всім, хто готовий сприймати й слухати", – пояснив дует ANNA MARIA.

Що відомо про скандал із дуетом ANNA MARIA?

Відео:

В ОАЕ за рекордно короткий час видовищно знесли хмарочос (відео)

середа, 2 грудень 2020, 8:10

Від 165-метрової будівлі позбулися за 10 секунд. В Абу-Дабі перетворили знесення хмарочоса Mina Plaza Towers в надзвичайно видовищну подію. Ретельно прорахованим і контрольованим вибухом всі чотири вежі недобудованого 144-поверхового комплексу були дем...

"Жодної хімії!": Українські науковці створили пластик з ... грибів (відео)

середа, 2 грудень 2020, 7:30

Як відзначають винахідники, "це наче лего – можна збирати що завгодно". Пластик із грибів створили херсонські науковці. Вчені експериментували з матеріалами, на яких краще вирощувати гриби й помітили, що грибниця фактично перетворила рихлу солому на ма...