Українські судові виконавці вперше розпочали продавати автомобілі злісних порушників ПДР

В Україні вперше продають автомобілі злісних порушників ПДР - today.ua

Державна виконавча служба України вперше виставила на відкритий державний електронний аукціон OpenMarket – СЕТАМ автомобілі злісних порушників ПДР, які не сплатили кілька штрафів. Про це розповів заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

За рішенням суду на аукціон виставили автомобілі, конфісковані в осіб, які не сплатили штрафи за порушення ПДР, і значно перевищують швидкість. Штрафи не було оплачено і після вилучення машин, зазначають Патріоти України.

Зокрема на продаж на аукціоні виставили Mitsubishi Lancer. Стартова ціна - 113 862 гривні. Колишній власник цього автомобіля "назбирав" 36 штрафів за порушення ПДР на загальну суму 82 000 гривень.

Нагадаємо, Виконавча служба почала вилучати автомобілі у водіїв, які систематично не сплачують штрафи за порушення ПДР та значно перевищують швидкісний режим у листопаді 2021 року. Спочатку у Харкові. Таке рішення було ухвалено після кількох резонансних ДТП у Харкові.

Чи будуть відключення електроенергії з 1 жовтня: До чого готуватись

неділя, 1 жовтень 2023, 8:38

В Україні з 1 жовтня не вводитимуть графіки відключення електроенергії. Такі графіки є, проте вони розроблені лише у разі дефіциту електроенергії чи аварій. Значні проблеми можуть виникнути лише у разі атак РФ на енергосистему, передають Патріоти Украї...

Гребуть всіх підряд: Військовий ЗСУ розповів, що потрібно змінити в процесі мобілізації в Україні

неділя, 1 жовтень 2023, 7:56

У Міністерстві оборони України повідомили, що темпи мобілізації не планують збільшувати. Перший заступник міністра оборони генерал Олександр Павлюк заявив, що мобілізація триває згідно з встановленими планами. Він також наголосив, що захист своєї держа...