Українські військові турбуються про "пухнастиків" навіть у бліндажі: У мережу потрапило зворушливе відео з "котячим КПП"

Українські воїни збудували спеціальний "контрольно-пропускний пункт" для котиків, яким вони дали притулок. Захисники країни показали на відео, як піклуються про вихованців навіть у бліндажі, передають Патріоти України.

Ролик опублікував у TikTok військовослужбовець Олександр Лящук.Спочатку воїн зробив виміри висоти, а також ширини пуза та щік кожного з трьох хвостатих (щоб усі вони могли скористатися КПП).

Дверцята для вихованців українець вирізав біля основного входу. Внизу він поклав половинку тротуарної плитки, зробивши поріжок, а зверху прикріпив напис "Котячий КПП".Спершу коти звикали до нового об'єкта, але потім швидко проходили крізь дверцята, щоби отримати від своїх людей смачненьке – наприклад, сосиску.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Не користь, а шкода? Шотландські вчені з'ясували, що рекомендація випивати 8 склянок води за день – помилкова

понеділок, 28 листопад 2022, 16:29

Вчені з Університету Абердіна, в Шотландії, з'ясували, що рекомендована норма дві літри води у день може бути надлишкова, передають Патріоти України. Професор Джон Спікмен, один з авторів дослідження сказав: "Початкове вимірювання денної потреби в два ...