Українські виші готуються до масового відрахування студентів: ЗМІ дізналися, що відбувається

В Україні, де студенти денної та дуальної форми навчання мають право на відстрочку від служби, якщо подадуть необхідні документи до ТЦК та СП, керівництво вишів до 1 жовтня мало скласти списки на відрахування тих, хто пропускає більшість занять, передають Патріоти України.

У вишах це пов`язують з наявністю відповідного наказу. Зазначається, що з 1 вересня більшість студентів почала навчатися офлайн, хоч очне навчання відновили повністю вперше за останні 3,5 роки. Й наразі розпочалася підготовка для масового відрахування студентів, які проігнорували заняття протягом перших десяти днів нового семестру.

Так, декан факультету комп’ютерних наук Національного авіаційного університету Сергій Гнатюк заявив, що багато студентів на момент початку навчання перебували за кордоном. У виші з’ясуватимуть, чи продовжуватимуть вони навчання в дистанційному режимі або їх відрахують.

А заступниця декана кібернетичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Кашпур наголосила, що до прогульників суворе ставлення: «Є наказ ректора щодо відрахування через 10 днів. Ми завжди виконуємо наказ ректора».

Стояв на захисті України: Російські окупанти вбили колишнього футболіста низки українських клубів

вівторок, 5 грудень 2023, 10:23

Захищаючи свою землю від російських окупантів, на фронті загинув колишній футболіст низки українських клубів Віталій Залізняк. 50-річний захисник зі своїми побратимами потрапив під ворожий обстріл у районі селища Залізничне, передають Патріоти України....

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...