Українські захисники розбили підрозділ логістики військ РФ та показали ворожі "методички" (фото)

На Сіверщині військові ЗСУ знищили підрозділ логістики армії РФ. Також бійці знайшли методички російських окупантів. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Оперативного командування "Північ", передають Патріоти України.

Щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця. У "посібниках" солдатів РФ виписані головні тези з виступу верховного головнокомандувача країни, а також вставлена замітка з поясненням, що робити при ДТП у нетверезому вигляді.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...