
Зенітні ракетні війська Повітряних сил Збройних сил України в неділю, 3 квітня підбили ворожий літак-ретранслятор Іл-22. Він виконував роль повітряного пункту керування. Про це повідомив речник командування Повітряних сил Збройних Сил України Юрій Ігнат, передають Патріоти України.
За його словами, українські захисники також знищили дві крилаті ракети, гелікоптер, літаки Су-34 та Су-35 супротивника.
Завдяки перехопленому радіообміну окупантів з'ясувалося, що підбитий Іл-22 отримав пошкодження, внього було розгерметизовано кабіну, в зв'язку з чим пілоти запросили аварійну посадку на аеродромі російського Ростова. Ворожий літак було підбито в районі північно-східної частини Азовського моря.
"Поки що весь світ співчуває Україні через масові вбивства під Києвом і ще думає, чи передавати Україні зброю для захисту неба та найдорожчого, що в нас є – життя, Повітряні сили Збройних сил України роблять свою справу та знищують ворога в повітрі!" – сказав Юрій Ігнат.
Він додав, що українські винищувачі продовжують роботу в небі, витісняють загарбників на певних напрямках, а також прикривають ударні групи бомбардувальної та штурмової авіації, які завдають ударів по військам агресора.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...