У ніч з 15 на 16 січня у Вероні (штат Нью-Йорк, США) відбувся вечір боксу, в рамках якого виступив український важкоатлет Любомир Пінчук (14-2-1, 8 КО), зазначають Патріоти України.
Уродженець Львова, який проживає в США, переміг мексиканця Хосе Маріо Флореса (8-3-2, 4 KO) у бою за титул чемпіона NABA Gold у крузервейті (до 90,7 кг).
Пінчук досить активно розпочав зустріч, але у другому раунді отримав розтин біля лівого ока після зіткнення головами. Вже до четвертого раунду Флорес виглядав стомленим і не надто пресингував.
У п'ятому раунді Пінчук потужно атакував, його суперник важко дихав, але добити мексиканця не вдалося. У заключному восьмому раунді Флорес двічі втрачав капу, але вистояв.
У результаті судді одноголосно віддали перемогу українцю – 80-72, 79-73 та 79-73.

Нагадаємо, у головній події вечора боксу у Вероні Джо Сміт переміг Стіва Джеффрарда та захистив титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBO.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...