У ніч з 15 на 16 січня у Вероні (штат Нью-Йорк, США) відбувся вечір боксу, в рамках якого виступив український важкоатлет Любомир Пінчук (14-2-1, 8 КО), зазначають Патріоти України.
Уродженець Львова, який проживає в США, переміг мексиканця Хосе Маріо Флореса (8-3-2, 4 KO) у бою за титул чемпіона NABA Gold у крузервейті (до 90,7 кг).
Пінчук досить активно розпочав зустріч, але у другому раунді отримав розтин біля лівого ока після зіткнення головами. Вже до четвертого раунду Флорес виглядав стомленим і не надто пресингував.
У п'ятому раунді Пінчук потужно атакував, його суперник важко дихав, але добити мексиканця не вдалося. У заключному восьмому раунді Флорес двічі втрачав капу, але вистояв.
У результаті судді одноголосно віддали перемогу українцю – 80-72, 79-73 та 79-73.

Нагадаємо, у головній події вечора боксу у Вероні Джо Сміт переміг Стіва Джеффрарда та захистив титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBO.
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...