У ніч з 15 на 16 січня у Вероні (штат Нью-Йорк, США) відбувся вечір боксу, в рамках якого виступив український важкоатлет Любомир Пінчук (14-2-1, 8 КО), зазначають Патріоти України.
Уродженець Львова, який проживає в США, переміг мексиканця Хосе Маріо Флореса (8-3-2, 4 KO) у бою за титул чемпіона NABA Gold у крузервейті (до 90,7 кг).
Пінчук досить активно розпочав зустріч, але у другому раунді отримав розтин біля лівого ока після зіткнення головами. Вже до четвертого раунду Флорес виглядав стомленим і не надто пресингував.
У п'ятому раунді Пінчук потужно атакував, його суперник важко дихав, але добити мексиканця не вдалося. У заключному восьмому раунді Флорес двічі втрачав капу, але вистояв.
У результаті судді одноголосно віддали перемогу українцю – 80-72, 79-73 та 79-73.

Нагадаємо, у головній події вечора боксу у Вероні Джо Сміт переміг Стіва Джеффрарда та захистив титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBO.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...