У ніч з 15 на 16 січня у Вероні (штат Нью-Йорк, США) відбувся вечір боксу, в рамках якого виступив український важкоатлет Любомир Пінчук (14-2-1, 8 КО), зазначають Патріоти України.
Уродженець Львова, який проживає в США, переміг мексиканця Хосе Маріо Флореса (8-3-2, 4 KO) у бою за титул чемпіона NABA Gold у крузервейті (до 90,7 кг).
Пінчук досить активно розпочав зустріч, але у другому раунді отримав розтин біля лівого ока після зіткнення головами. Вже до четвертого раунду Флорес виглядав стомленим і не надто пресингував.
У п'ятому раунді Пінчук потужно атакував, його суперник важко дихав, але добити мексиканця не вдалося. У заключному восьмому раунді Флорес двічі втрачав капу, але вистояв.
У результаті судді одноголосно віддали перемогу українцю – 80-72, 79-73 та 79-73.

Нагадаємо, у головній події вечора боксу у Вероні Джо Сміт переміг Стіва Джеффрарда та захистив титул чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBO.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...