Український посол відреагував на заяву кулінара Клопотенка та спростував чутки про "російський борщ" в Японії

В Японії протягом двох років відкрито з десяток ресторанів української кухні, де подають борщ, а самі японці чудово знають, що борщ – українська страва. Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський, передають Патріоти України.

Так дипломат відреагував на слова українського шеф-кухаря та ресторатора Євгена Клопотенка, якому відмовили у пропозиції відкрити український заклад в Японії, адже нібито японці «вважають борщ російським».

Натомість посол запевнив, що у травні у Нагої буде відкрито черговий ресторан української кухні. «Постійно по всій країні українська громада проводить фестивалі борщу, і японці чудово знають, що борщ – то українська страва. Думка одного японця, який «відмовив» свідчить, що він чи вона просто не компетентний у тій справі, якою намагається займатися», – написав він.

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...