Український силач встановив відразу два унікальних світових рекорди (відео)

Перебуваючи в стійці на руках і віджимаючись вгору без опори, спортсмен зробив 55 повторень за 45 секунд.

Віктор Набок. Фото: скріншот з відео.

Кандидат в майстри спорту зі спортивної гімнастики українець Віктор Набок, що народився в маленькому селі на Дніпропетровщині, встановив світовий рекорд з віджимання від підлоги в вертикальному положенні, передають Патріоти України.

Перебуваючи в стійці на руках і віджимаючись вгору без опори, спортсмен зробив 55 повторень за 45 секунд і перевершив відразу два світові рекорди - за загальною кількістю безперервних віджимань в стійці на руках без опори (раніше кращим результатом був 51 раз) і за кількістю безперервних віджимань в стійці на руках без опори за одну хвилину, перевершивши попереднє досягнення відразу на десять повторень.

Відзначимо, що зараз Набок, що є кандидатом в майстри спорту (КМС) зі спортивної гімнастики та жиму штанги лежачи, працює тренером з гімнастики і кроссфіту. «Спортивна гімнастика - це спритність, точність, краса і сила. А також чудове володіння своїм тілом і гнучкість», - так говорить Віктор про своє улюблене заняття, якому присвячує всього себе з п'ятирічного віку.

Великий бокс: Побитий вщент брутальний Тайсон Ф'юрі здобув 29-ту перемогу на професійному рингу (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 9:07

Британський боксер Тайсон Ф'юрі, який виступає у суперважкій ваговій категорії, здобув 29-ту перемогу на професійному рингу в 30 боях при одній нічиїй. У неділю, 15 вересня, в Лас-Вегасі на T-Mobile Arena він переміг маловідомого але ще не битого шведа...