Український силач встановив відразу два унікальних світових рекорди (відео)

Перебуваючи в стійці на руках і віджимаючись вгору без опори, спортсмен зробив 55 повторень за 45 секунд.

Віктор Набок. Фото: скріншот з відео.

Кандидат в майстри спорту зі спортивної гімнастики українець Віктор Набок, що народився в маленькому селі на Дніпропетровщині, встановив світовий рекорд з віджимання від підлоги в вертикальному положенні, передають Патріоти України.

Перебуваючи в стійці на руках і віджимаючись вгору без опори, спортсмен зробив 55 повторень за 45 секунд і перевершив відразу два світові рекорди - за загальною кількістю безперервних віджимань в стійці на руках без опори (раніше кращим результатом був 51 раз) і за кількістю безперервних віджимань в стійці на руках без опори за одну хвилину, перевершивши попереднє досягнення відразу на десять повторень.

Відзначимо, що зараз Набок, що є кандидатом в майстри спорту (КМС) зі спортивної гімнастики та жиму штанги лежачи, працює тренером з гімнастики і кроссфіту. «Спортивна гімнастика - це спритність, точність, краса і сила. А також чудове володіння своїм тілом і гнучкість», - так говорить Віктор про своє улюблене заняття, якому присвячує всього себе з п'ятирічного віку.

Хіти тижня. Ніколи не робіть цього! ТОП-15 заборон для водіїв, які має знати кожен

вівторок, 28 січень 2020, 4:00

Як би не було сумно, велика частина ДТП відбувається через нерозсудливу поведінку водіїв. Найчастіше згубну дію мають звички, від яких автомобілістам складно утриматися. Вони відволікають водія від дороги і, як наслідок, можуть стати причиною аварії. В...

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...