Український тенісний суддя загинув на війні з російськими окупантами

Федерація тенісу України (ФТУ) повідомила про загибель колишнього судді Міжнародної федерації тенісу (ITF) Сергія Удовкіна, передають Патріоти України.

Сергій Удовкін народився у 1982 році в Азербайджані, але через війну в Карабасі разом із сім’єю переїхав у Донецьк, де пізніше захопився тенісом та став професійним суддею. Також обіймав посаду виконавчого директора осередку ФТУ в Донецькій області.

З початком російсько-української війни в 2014 році Сергій став на захист України, після чого відмовився від статусу судді ITF з "Білим значком". Загинув Удовкін 25 вересня. У нього залишилися дружина, донька та син.

Місяць на передовій зарахують за чотири: Раді пропонують змінити закон про пенсійне забезпечення військових

понеділок, 11 грудень 2023, 8:41

До Верховної Ради подано ще один проєкт закону, який стосується пенсійних виплат військовим, які брали безпосередню участь у бойових діях чи перебували у полоні, передають Патріоти України. Як пише trueua.info, про це йдеться у законопроекті № 10313, ...

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...