Українським рятувальникам не зрадів: З гори Піп Іван зняли жителя Дніпра, який дві доби блукав у пошуках кордону (відео)

40-річного жителя Дніпра, який майже дві доби блукав засніженим високогір’ям Карпат у пошуках кордону, знайшли прикордонники разом із рятувальниками о 4-й годині ранку 26 листопада, інформують Патріоти України.

В Державній прикордонній службі повідомили, що про перебування на горі Піп Іван Мармароський людини, яка просить про допомогу, прикордонники дізналися від своїх румунських колег. Саме їм надійшло повідомлення із геоданими місцезнаходження чоловіка, які вказували про його перебування на території України.

Прикордонники відділу Ділове спільно із фахівцями гірського пошуково-рятувального відділення негайно організували пошукові заходи. Пошукову операцію ускладнював високий сніговий покрив, погана видимість та повалені дерева, що перешкоджали повноцінному використанню автомобільної техніки.

Особу без належного спорядження, у джинсах та кросівках виявили за 3 кілометри від кордону. Мету свого перебування у горах він пояснювати відмовився, хоча згодом зізнався у своїх намірах незаконно потрапити до Румунії.

Через сподівання, що шукатимуть його румунські рятувальники, які згодом доставлять його прямісінько у Румунію, чоловік і зателефонував лише їм. Зустрічі з українськими правоохоронцями чоловік не зрадів, висловивши лише обурення, що йому довелося довго очікувати на їхню допомогу. Прикордонники встановлюють коло осіб, ймовірно причетних до організації незаконної подорожі українця.

Яніна Соколова прокоментувала свою рекламу психологічної допомоги, яка обурила українців

вівторок, 21 травень 2024, 20:27

Кілька днів тому у центрі Києва з’явилася реклама служби психологічної допомоги із депресивними написами, які обурили українців. Журналістка Яніна Соколова, чий фонд розмістив рекламу, визнала, що вони помилилися із концепцією, передають Патріоти Украї...

Двічі виводив особовий склад з оточення. На війні з Росією загинув тренер із гімнастики

вівторок, 21 травень 2024, 20:16

На війні проти російських окупантів загинув український тренер Андрій Лифар. Про це повідомляє Ukrainian Gymnastics Federation, передають Патріоти України. Про чоловіка відомо, що він був родом із Лисичанська Луганської області, мав позивний Акробат. М...