
Українці у 2024 році різко збільшили перенесення мобільних номерів з одного оператора на інший. Їхня кількість зросла в 2,3 раза порівняно з показником 2023 року – до 340,63 тисяч. Найбільше було перенесено номерів з "Київстара" – 207,1 тис., що складає одразу 60% від загальної кількості. Найчастіше ж українці переходили на lifecell – у 79% випадків.
Про це розповіли у Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:
Найчастіше українці переносили свої мобільні номери на lifecell. Цьому оператору дісталося 269,76 тис. номерів, що складає одразу 79% від загальної кількості.
На Vodafone перенесли 54,11 тис. номерів – 15,88%. На "Київстар" – 16,16 тис., 4,7%.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...