
Українці у 2024 році різко збільшили перенесення мобільних номерів з одного оператора на інший. Їхня кількість зросла в 2,3 раза порівняно з показником 2023 року – до 340,63 тисяч. Найбільше було перенесено номерів з "Київстара" – 207,1 тис., що складає одразу 60% від загальної кількості. Найчастіше ж українці переходили на lifecell – у 79% випадків.
Про це розповіли у Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:
Найчастіше українці переносили свої мобільні номери на lifecell. Цьому оператору дісталося 269,76 тис. номерів, що складає одразу 79% від загальної кількості.
На Vodafone перенесли 54,11 тис. номерів – 15,88%. На "Київстар" – 16,16 тис., 4,7%.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...