
Українці у 2024 році різко збільшили перенесення мобільних номерів з одного оператора на інший. Їхня кількість зросла в 2,3 раза порівняно з показником 2023 року – до 340,63 тисяч. Найбільше було перенесено номерів з "Київстара" – 207,1 тис., що складає одразу 60% від загальної кількості. Найчастіше ж українці переходили на lifecell – у 79% випадків.
Про це розповіли у Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:
Найчастіше українці переносили свої мобільні номери на lifecell. Цьому оператору дісталося 269,76 тис. номерів, що складає одразу 79% від загальної кількості.
На Vodafone перенесли 54,11 тис. номерів – 15,88%. На "Київстар" – 16,16 тис., 4,7%.
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...