
Українці у 2024 році різко збільшили перенесення мобільних номерів з одного оператора на інший. Їхня кількість зросла в 2,3 раза порівняно з показником 2023 року – до 340,63 тисяч. Найбільше було перенесено номерів з "Київстара" – 207,1 тис., що складає одразу 60% від загальної кількості. Найчастіше ж українці переходили на lifecell – у 79% випадків.
Про це розповіли у Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:
Найчастіше українці переносили свої мобільні номери на lifecell. Цьому оператору дісталося 269,76 тис. номерів, що складає одразу 79% від загальної кількості.
На Vodafone перенесли 54,11 тис. номерів – 15,88%. На "Київстар" – 16,16 тис., 4,7%.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...