
Українці у 2024 році різко збільшили перенесення мобільних номерів з одного оператора на інший. Їхня кількість зросла в 2,3 раза порівняно з показником 2023 року – до 340,63 тисяч. Найбільше було перенесено номерів з "Київстара" – 207,1 тис., що складає одразу 60% від загальної кількості. Найчастіше ж українці переходили на lifecell – у 79% випадків.
Про це розповіли у Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку (НКЕК). Там зазначили:
Найчастіше українці переносили свої мобільні номери на lifecell. Цьому оператору дісталося 269,76 тис. номерів, що складає одразу 79% від загальної кількості.
На Vodafone перенесли 54,11 тис. номерів – 15,88%. На "Київстар" – 16,16 тис., 4,7%.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...