
У вівторок, 14 липня, на кордоні України з Угорщиною утворилися величезні черги з українців, які прямували за кордон. Журналіст Віталій Глагола опублікував фото черг на КПП "Чоп-Захонь" і "Лужанка", передають Патріоти України.
За його словами, на "Чоп-Захонь" застрягли більше 200 авто, а на "Лужанці" українці пішки масово перетинали кордон. На знімках видно, що люди стоять у величезній черзі, не дотримуючись дистанції. Крім того, практично всі без масок на обличчі.


Глагола додав, що таке масове скупчення можна пояснити тим, що Угорщина з 15 липня вводить нові обмеження на своїх кордонах – в'їзд для іноземців з країн з високим розповсюдженням COVID-19 буде закритий.
"Обов'язкова самоізоляція також поширюється на іноземців, які прибувають в Угорщину з "жовтої зони", а ось іноземці з "червоної зони" в Угорщину потрапити не зможуть. Українці в "червоній зоні". Однак, обмеження не поширюються на іноземців, які перетинають Угорщину транзитом, а також транспортників, представників бізнесу, які їдуть у відрядження", – пояснив журналіст.



Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...