
Техногігант Microsoft ще на рік – до кінця 2025 року – продовжив надання безкоштовних послуг в Україні. Скористатися ними зможуть українські державні установи та органи влади. Початок цієї ініціативи поклали через повномасштабне вторгнення РФ в Україну в 2022 році. Про рішення Microsoft повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров, передають Патріоти України.
Він зазначив:
"Microsoft продовжить програму підтримки України у 2025 році. Завдяки програмі Microsoft for Ukraine Relief українські державні установи, освітні заклади та центральні й регіональні органи влади будуть забезпечені хмарними сервісами Microsoft навіть у найскладніших умовах", – йдеться у повідомленні.
Загалом, зазначив Федоров, Microsoft підтримує Україну від самого початку розв'язаної Росією війни. Зокрема, компанія:
"Продовження програми на 2025 рік – важливий крок для розвитку цифрової екосистеми. Посилення кібербезпеки та доступу до сучасних технологій для кожного українця", – резюмував Федоров.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...