Українці обурені: Netflix оскандалився, назвавши Ярослава Мудрого "правителем північної Росії"

Стрімінгова платформа Netflix потрапила у скандал, назвавши князя Київської Русі Ярослава Мудрого "правителем північної Росії", передають Патріоти України.

Так, князь київський став новим персонажем серіалу від Netflix - "Вікінги: Вальхалла". Анонсуючи нового героя на офіційній сторінці картини у Twitter, Ярослава Мудрого назвали "войовничим правителем північної Росії". "Король Ярослав Мудрий, войовничий правитель північної Росії, дядько Олафа і Гаральда", - йшлося у повідомленні.

Після скандального повідомлення, користувачі Мережі одразу вибухнули гнівними коментарями та поспішили пояснити, що Ярослав Мудрий був князем Київської Русі, а Росії тоді взагалі ще не існувало:

  • Великим князем київським був Ярослав. Росії в той час не було. Те, як цей лайно-серіал не може навіть перевірити прості історичні факти, настільки огидно, особливо в ці часи. Ганьба!
  • Думаю, Netflix досить заможна компанія, щоб організувати своїм працівникам курси з вивчення історії
  • Московське царство виникло лише через 229 років після смерті Ярослава Мудрого. Ці с*ки не знають, що таке перевірка фактів.
  • Ви повинні провести своє дослідження, перш ніж оголосити щось подібне. Говорити, що Ярослав Мудрий колись був правителем Росії, образливо і свідчить про невігластво з вашого боку. Російська війна в Україні вбиває тисячі, а ви не можете дослідити своїх героїв? Огидно

Мобілізація в Україні триває: Яке покарання загрожує чоловікам у разі порушення військового обліку

середа, 29 березень 2023, 16:23

Неявку до військкомату (територіального центру комплектування та соціальної підтримки) після належного отримання повістки в Україні кваліфікують як ухилення від мобілізації. Це тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі від ...

Донор сперми, який став батьком 550 дітей, постане перед судом: У чому його звинувачують

середа, 29 березень 2023, 16:05

Музикант із Гааги, який став біологічним батьком для 550 дітей, постане перед судом. Фонд Donorkind в Нідерландах хоче заборонити 41-річному Джонатану Меєру здавати сперму. Як пише news.yahoo.com, усе це на тлі звинувачень у тому, що його плідне донорс...