Українці обурені: Тіна Кароль і Kazka їдуть на "Слов'янський базар", де виступлять кримнашисти Кіркоров і Газманов

«Слов'янський базар» був заснований в 1992 році, як культурний захід трьох країн: Білорусі, Росії та України.

Тіна Кароль заявила, що її позиція залишається патріотичною. Фото: Кореспондент.

16 липня в Вітебську (Білорусь) стартує міжнародний фестиваль мистецтв «Слов'янський базар-2020», за перемогу у вокальному конкурсі якого бореться молода співачка Еліна Іващенко. У концертах в «Літньому амфітеатрі» візьмуть участь білоруські, російські та українські зірки, повідомляють Патріоти України.

У перший день фестивалю на одній сцені із забороненими СБУ російськими артистами Олегом Газмановим, Філіпом Кіркоровим, Сергієм Полуніним виступлять Таїсія Повалій, Микола Гнатюк, Наталія Бучинська, Влад Ситник...
В афіші фестивалю значиться, що в «День України» в програмі «З Україною в серці» на сцену вийдуть Тіна Кароль, Наталя Бучинська, Ірина Білик, Микола Гнатюк, Павло Зібров, Влад Ситник, група KAZKA і інші. Також Тіна Кароль візьме участь в концерті-закритті 19 липня. У прес-службі артистки сказали, що її патріотична позиція давно відома. У мережі піднялася хвиля обурення. Користувачі обурюються, як можна виступати на одній сцені з артистами з країни-окупанта.


Хіти тижня. Крижаний апокаліпсис: У Росії велике місто скувало льодом - введено режим НС (фото, відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:00

Близько 2 тисяч будинків залишаються без світла, води і тепла. На лінії не вийшли трамваї і тролейбуси, скасовано частину електричок. У Владивостоці пройшов крижаний дощ, після якого дороги, автомобілі й дерева вкрилися товстою крижаною кіркою. Жителі ...

Російський телеведучий шоу "Битви екстрасенсів" засипався на корупції та фальсифікації

четвер, 26 листопад 2020, 19:59

Керівництво каналу ТНТ звільнило Сергія Сафронова. Один з беззмінних ведучих містичного шоу Сергій Сафронов вимагав у учасників проекту мільйони за підказки. Про це повідомляє StarHit, передають Патріоти України.