Українці створили будівельний батальйон для відбудови розгромлених міст: Як долучитись

Зруйнований будинок у Бородянці на Київщині

У Київській області запустили волонтерський проєкт "добровольчі будівельні батальйони", передають Патріоти України.

Добровольці допомагають підрозділам ДСНС у пошукових роботах, зокрема розборати завали на місцях та поступово розпочинати відбудову зруйнованих російськими військами районів. Детальніше про ініціативу 24 каналу розповів засновник "Добробату" Віктор Андрусів.

Яка суть проєкту

Цікаво, що цю ініціативу запустили декілька тижнів тому. Засновник поділився, що не очікував, що відгукнеться так багато волонтерів. Зараз у нас записалися понад 25 тисяч людей, які готові допомагати, – розповів Андрусів.

Він пояснив, що суть ініціативи дуже проста – збирають волонтерів, які можуть приїхати в міста або селища, які пережили окупацію, і допомогти там з первинними роботами:

  • розбирати завали;
  • відновлювати вікна;
  • дахи і таке інше;

Тобто будь-що, що дозволить людям повернутися до життя в цих населених пунктах. Варто зауважити, що ці міста вже розміновані та безпечні, щоб провадити ці роботи.

У яких регіонах можна долучитись

Зокрема, на сьогодні можна взяти участь у допомозі на Київщині – Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородянка, село Загальці. Однак наразі не по всіх районах можна долучитись до волонтерства. Наразі ДСНС продовжує розмінування у Київській області. Також потрібна допомога у Чернівській області та самому місті, а також Сумська область, зокрема Лебедин та Тростянець.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...