Українцям назвали найдешевші тарифи від Київстар, Vodafone і Lifecell: Що входить до пакетів послуг

Життя сучасної людини без цілодобового зв'язку неможливе, і водночас платити захмарні ціни за зв'язок можуть далеко не всі. Однак у мобільних операторів є ціни на будь-який гаманець, передають Патріоти України.

Київстар, Vodafone і Lifecell показали свої найдешевші тарифи та розповіли, що можна отримати з недорогим пакетом послуг.Як з'ясувалося, і з недорогими тарифами можна розраховувати на постійний телефонний зв'язок, а також користуватися інтернетом та іншими послугами від мобільних операторів.

Київстар

Оператор Київстар пропонує своїм користувачам дуже вигідний контрактний тариф - Love UA Контракт. Крім безлімітних дзвінків у своїй мережі, за цим тарифом дають абонентам 15 ГБ мобільного інтернету, а також 1200 хвилин на дзвінки інших операторів та на міські номери. Крім того, є ще 38 додатків, які не тарифікуються. Вартість такого вигідного пакету становить лише 150 грн на місяць. Але його можна підключити лише за паспортом.

Ще один вигідний тариф від Київстар – Любов до батьків. Цей тариф можна придбати за акційною ціною 125 грн на місяць. Такий тарифний план передбачає, звісно ж, безліміт у своїй мережі, 50 хвилин для дзвінків на міські телефони та номери інших мобільних операторів і 5 ГБ інтернету. Без тарифікації користувачі цього тарифного плану одержать понад 40 додатків. Цей тарифний план можна підключити в офіційних відділеннях Київстар, і також лише за допомогою паспорта. Крім людей, яким більше 60 років, цим тарифом також можуть скористатися інваліди 1-3 групи.

Vodafone

Оператор Vodafone пропонує своїм клієнтам бюджетний тариф SuperNet Turbo, який вартує 125 грн на 4 тижні. За таким тарифом можна отримати 800 хвилин для дзвінків на всі номери України, а також безлімітний інтернет. Але в цього тарифу є одне обмеження: він діє не в усіх областях України.

Крім того, Vodafone може запропонувати тариф Joice за ціною 135 грн на місяць. За такі гроші клієнти цього мобільного оператора можуть отримати 1000 хвилин на всі номери в Україні, 10 ГБ інтернету, а також безліміт на соцмережі і популярні програми.

Lifecell

Найдешевші тарифні плани пропонує Lifecell. Наприклад, за тариф Просто Лайф треба буде віддати лише 90 гривні за 4 користування – при перенесенні номера. До цього тарифу входять: 8 ГБ інтернету і 300 хвилин для дзвінків на номери усіх мобільних операторів в Україні. Після того, як ці хвилини вичерпаються, користувачу тарифу залишаються безлімітні розмови у "рідній" мережі.

Крім того, є знижки на тарифи на студентів та за тарифної підписки. Якщо номер зареєстрований, то за нього доведеться платити лише 110 грн на 4 тижні. А стандартна його ціна становить 120 грн за 4 тижні користування

Вони справді існували?: Вчені відтворили обличчя гобіта, який жив 60000 років тому (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:28

Вчені змогли реконструювати обличчя Homo floresiensis — вимерлого виду людини, відомої як гобіт. Про це пише dailymail.co.uk, передають Патріоти України. Скелет, що належить кам'яному віку, знайдено в печері на острові Флорес, Індонезія, 2003 року. Баг...

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...