Українцям роздають безплатне житло під час війни: Хто та в яких містах може його отримати

Майже три тисячі українців цьогоріч отримають безплатне житло і матимуть власний дах над головою. Соціальне житло, відремонтоване і повністю підготовлене до входин за державний кошт, отримають сім'ї маріупольців, в яких усе нажите залишилося в окупованому і розбитому рідному місті. Про те, в яких містах надаватимуть квартири маріупольцям, розповіли в Маріупольській міській раді, передають Патріоти України.

Отже, перші 35 сімей маріупольців уже отримали квартири в Дніпрі. З дня на день вони мають заселитись у повністю реконструйований і відремонтований гуртожиток. Трохи згодом, але також цьогоріч, мають справити в Дніпрі входини у нові квартири ще 330 сімей із Маріуполя. А це – близько тисячі людей. Їх також розселять у реконструйованих колишніх гуртожитках. Будівельники врахували успішний досвід першого переобладнаного житла, і незабаром ще два відремонтовані гуртожитки матимуть змогу приймати нові сім'ї.

Крім Дніпра, готові будуть надати відремонтовані квартири для маріупольців також у Запоріжжі, Івано-Франківську, Кропивницькому та Чернівцях. Там також перейняли досвід дніпрян і теж пішли шляхом реконструкції колишніх гуртожитків та інших будівель. Загалом у цих чотирьох містах отримають дах над головою 525 родин маріупольців (близько 2000 людей).

Успішним втіленням проекту зацікавились уже не лише в Україні. Нині готова вкладати гроші в такі проекти не лише українська держава, а ще й міжнародні партнери. Зокрема, про готовність підтримати це починання вже заявили Міжнародна організація з міграції, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Європейський інвестиційний банк.

Стріляють і кидають гранати в людей: Окупанти не дають українцям евакуюватись з підтоплених районів лівобережжя Херсонщини (відео)

середа, 7 червень 2023, 14:44

Окупанти на Херсонщині не дають людям евакуйовуватися з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС районів. Так, в окупованих Олешках через підтоплення люди вимушені були провести ніч на дахах своїх будинках, адже їх ніхто не вивозив, передають Патрі...

Рішення прийнято: Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу

середа, 7 червень 2023, 14:30

49-річний вітчизняний фахівець Сергій Ребров став новим головним тренером національної збірної України з футболу. Презентація наставника триває нині у київському Будинку футболу, передають Патріоти України. Більшість ігрової кар'єри Сергій Ребров про...