Українцям ще далеко! Названо найщасливішу країну у світі

Фінляндія четвертий рік поспіль очолює рейтинг найщасливіших країн у світі за версією ООН. Про це йдеться в щорічній доповіді підрозділу World Happiness Report, передають Патріоти України.

Серед чинників щастя для жителів Фінляндії називають близькість до природи, безпечне середовище проживання, доступність необхідних сервісів і послуг. Також експерти відзначили ефективні заходи, які влада країни ввела для боротьби з коронавірусом.

Другий рядок у рейтингу щасливих країн зайняла Ісландія. Після неї йдуть Данія, Швейцарія, Нідерланди, Швеція, Німеччина, Норвегія, Нова Зеландія та Австрія. США розташувалися на 14-му місці, Великобританія на 18-му, Франція на 20-му, Україна на 69-му.

Нагадаємо, що всесвітня доповідь щастя публікується з 2012 року. При її складанні дослідники враховують такі показники, як ВВП на душу населення, рівень соціальної підтримки, тривалість життя, дотримання громадянських свобод, гарантії зайнятості, рівень корупції, а також результати опитувань громадської думки.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...