Українцям ще далеко! Названо найщасливішу країну у світі

Фінляндія четвертий рік поспіль очолює рейтинг найщасливіших країн у світі за версією ООН. Про це йдеться в щорічній доповіді підрозділу World Happiness Report, передають Патріоти України.

Серед чинників щастя для жителів Фінляндії називають близькість до природи, безпечне середовище проживання, доступність необхідних сервісів і послуг. Також експерти відзначили ефективні заходи, які влада країни ввела для боротьби з коронавірусом.

Другий рядок у рейтингу щасливих країн зайняла Ісландія. Після неї йдуть Данія, Швейцарія, Нідерланди, Швеція, Німеччина, Норвегія, Нова Зеландія та Австрія. США розташувалися на 14-му місці, Великобританія на 18-му, Франція на 20-му, Україна на 69-му.

Нагадаємо, що всесвітня доповідь щастя публікується з 2012 року. При її складанні дослідники враховують такі показники, як ВВП на душу населення, рівень соціальної підтримки, тривалість життя, дотримання громадянських свобод, гарантії зайнятості, рівень корупції, а також результати опитувань громадської думки.

Звільняв Куп'янськ і воював за Бахмут: Окупанти вбили добровольця з Франції, у нього лишилося двоє дітей

субота, 25 березень 2023, 11:50

Російські окупанти вбили 29-річного француза Кевіна Давида, який рік захищав Україну на фронті у складі "Іноземного легіону". Про це повідомили у підрозділі французьких добровольців Task Force Baguette, передають Патріоти України. Кевін загинув у боях ...

В Україні готуються до закриття частини університетів: Міносвіти взяло курс на опанування робітничих спеціальностей

субота, 25 березень 2023, 11:45

Система освіти в Україні буде більше орієнтована на розвиток професійно-технічних закладів та навчання робітничим спеціальностям. При цьому паралельно підвищуватимуть вимоги до якості вищої освіти. Тому закриття університетів, які не відповідатимуть ви...