"Українцям святкування забороняли, а іноземцям можна?": Мер Черкас проти приїзду хасидів в Умань

Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями Covid-19, несуть загрозу населенню не тільки Умані, Черкащини, а й всієї України.

Анатолій Бондаренко. Фото: Українська правда.

Масовий приїзд паломників-хасидів з Ізраїлю до Умані на Рош ха-Шана несе загрозу зараження українців коронавірусною інфекцією і обмежує їхні права. Таку думку в Facebook висловив мер Черкас Анатолій Бондаренко, передають Патріоти України.

"Нас обурює історія з прийняттям рішення щодо хасидів. Виходить, українці зараз не мають права вільно відвідати Ізраїль і США, де рівень епідемічної загрози значно вищий за український. А ось тамтешні громадяни мають право приїхати в українське місто і вільно святкувати тут релігійне свято. Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями Covid-19, несуть загрозу населенню не тільки Умані, Черкащини, а й всієї України", - написав Бондаренко.

Крім того, на його думку, це порушує права українських громадян і ставить їх в несправедливе становище перед іноземцями. "Українцям забороняли свята, позбавляли права на роботу, гідне життя, забороняли роботу установ культури, дозвілля. Але все це чомусь дозволено іноземним громадянам на території України", - додав мер Черкас.

Він наголосив, що його позицію поділяє народний депутат від цього округу Антон Яценко і громадськість міста Умань. "Ми звертаємося до президента Зеленського як до гаранта наших прав. Пане президенте, втрутьтеся в ситуацію. Почуйте думку громад", - пише Бондаренко.

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...