"Українцям святкування забороняли, а іноземцям можна?": Мер Черкас проти приїзду хасидів в Умань

Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями Covid-19, несуть загрозу населенню не тільки Умані, Черкащини, а й всієї України.

Анатолій Бондаренко. Фото: Українська правда.

Масовий приїзд паломників-хасидів з Ізраїлю до Умані на Рош ха-Шана несе загрозу зараження українців коронавірусною інфекцією і обмежує їхні права. Таку думку в Facebook висловив мер Черкас Анатолій Бондаренко, передають Патріоти України.

"Нас обурює історія з прийняттям рішення щодо хасидів. Виходить, українці зараз не мають права вільно відвідати Ізраїль і США, де рівень епідемічної загрози значно вищий за український. А ось тамтешні громадяни мають право приїхати в українське місто і вільно святкувати тут релігійне свято. Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями Covid-19, несуть загрозу населенню не тільки Умані, Черкащини, а й всієї України", - написав Бондаренко.

Крім того, на його думку, це порушує права українських громадян і ставить їх в несправедливе становище перед іноземцями. "Українцям забороняли свята, позбавляли права на роботу, гідне життя, забороняли роботу установ культури, дозвілля. Але все це чомусь дозволено іноземним громадянам на території України", - додав мер Черкас.

Він наголосив, що його позицію поділяє народний депутат від цього округу Антон Яценко і громадськість міста Умань. "Ми звертаємося до президента Зеленського як до гаранта наших прав. Пане президенте, втрутьтеся в ситуацію. Почуйте думку громад", - пише Бондаренко.

Українським водіям готують "сюрприз" з додатком "Дія": Що потрібно знати

четвер, 1 жовтень 2020, 17:45

Автовласникам в Україні готують приємний сюрприз - передавати право на водіння вони зможуть у мобільному додатку "Дія". Відповідну постанову вже схвалили в уряді, передають Патріоти України. Для того, щоб поділитися своїм техпаспортом з іншою людиною, ...

Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

четвер, 1 жовтень 2020, 17:15

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних зах...