Українцям у магазинах підсовують фальсифікати масла: ТОП-3 способи, як перевірити

Українцям у магазинах часто продають небезпечні фальсифікати масла. Є кілька способів, як розпізнати таку продукцію. Насамперед слід звертати увагу на маркування товару, але якість також можна перевірити й вдома, передають Патріоти України.

Про це у коментарі OBOZREVATEL розповів професор кафедри технології м'ясних, рибних та морепродуктів НУБіП Олександр Савченко. За його словами, фальсифікат можна відрізнити від натуральної продукції, пожувавши його. Присмак у такого масла терпкий.

"Досвідчений дегустатор спробує цей продукт і скаже, що там є рослинний жир. Якщо, скажімо, з'їсти шматочок такого масла або просто по всьому роту розмазати, то воно (масло) начебто спочатку як нормальне – і за консистенцією, і за кольором та за смаком. Визначити дуже важко. Але ось після того, як з'їв цей шматок, то потім виникає терпкий присмак, такі відчуття в піднебінні, у ротовій порожнині", – каже професор.

Спосіб №2 – розігріти масло на сковороді

Ще один метод, який допоможе дізнатися, чи не придбали ви фальсифікат – підігріти масло на сковорідці. Так, якщо вершкове масло натуральне, воно дає піну за рахунок молочного білка, який є в цьому продукті.

При цьому якщо це рослинний жир, то масло розтікатиметься без будь-якого піноутворення.

Спосіб №3 – зробити аналіз продукції

Третій метод – зробити аналіз купленого масла, проте цей спосіб не з дешевих. Але він точно покаже, що у продукті.

Аналіз визначає масову частку рослинних жирів у маслі. Вартість його сягає 1500-2000 грн.

Незважаючи на інвалідність: Молодшому брату легендарного "Да Вінчі", 4 рази намагалися вручити повістку

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:16

Молодшому братові загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" чотири рази намагалися вручити повістку, незважаючи на те, що хлопець з інвалідністю. Про це розповіла бабуся "Да Вінчі" пані Іванна Винник в інтерв'ю, передають Патріоти України. "Й...

"Пишуть, що я товста, а ніхто не знає, як я не могла встати у карцері": "Пташка" відповіла своїм критикам

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:41

Українська доброволиця-медикиня Катерина Поліщук "Пташка" відповіла хейтерам, які її критикують через зовнішність чи "не таку поведінку в полоні чи після полону". Вона наголосила, що ці "критики" нічого не знають про те, що вона пережила і в реальному ...