Українцям відповіли, чи можуть комунальники вручати повістки

В Україні триває процес мобілізації, тож деякі випадки вручення повісток українцям залишають низку запитань. На них відповів голова Голосіївської РДА Сергій Садовий, передають Патріоти України.

У коментаріТСН він пояснив появу оголошень про мобілізацію у під'їздах столичних будинків: наголосив, що ці оголошення - суто інформаційні.

Також у нього запитали, чи розносять комунальники повістки військовозобов'язаним. "Розносять і вручають повістки тільки представники центру комплектування", - запевнив Садовий.

Раніше у мережу "злили" відео, на якому повістки в будинок у Дніпровському районі Києва приносять комунальники й стверджують, що це завдання прописано у них в посадовій інструкції, а повістки їм передає військкомат. Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району підтвердила, що це справді її двірники розносили повістки.

Повістки в Україні - хто та де має право вручати

В Україні триває мобілізація, тож зупинити військовозобов'язаного громадянина можуть будь-де та вручити йому повістку. Цей документ можуть видати в будь-якому місці, яке не заборонене законодавством України - на вулиці, на роботі, вдома. Серед заборон - не можна силоміць приводити людину до військкомату.

Хто має право вручати повістку:

  • працівники органів місцевого самоврядування;
  • керівники підприємств, установ, організацій;
  • посадові особи військового комісаріату та територіального центру комплектування;
  • керівники ЖЕКу, ОСББ.

Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулося в Україну з гастролей (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:20

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли ...

"Треба спалити будинок": Жінці порадили тікати після моторошної знахідки під час прання (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:05

Жінку з Австралії закликали "покинути свій будинок і спалити його" після того, як вона розповіла про моторошну знахідку, яку вона виявила на лампочці у своїй пральні. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. Вона поділилася фотографіями дивн...