Українцям з газовими плитами порадили встановити корисний прилад: Для чого потрібен і як називається

В Україні споживачам газу (як трубопровідного, так і балонного) рекомендують встановити сигналізатор газу – пристрій, який забезпечує постійний контроль якості повітря. Зокрема, це стосується тих, у чиїх будинках та квартирах працюють газові плити, передають Патріоти України.

Про це розповіли в Газопостачальній компанії "Нафтогаз України". Там зазначили, що сигналізатор газу може виявити витік небезпечних речовин:

  • метану, який може призвести до вибуху,
  • пропану та бутану – з балонів, що використовуються в побутових плитах;
  • окису вуглецю, тобто чадного газу, що утворюється при неповному згорянні палива.

"Кожний користувач може вибрати газовий сигналізатор з урахуванням власного бюджету та потреб. У разі потреби можна підключити пристрій до охоронної сигналізації для швидшого реагування на аварію", – розповіли в НАК.

Купити ж сигналізатор газу, за даними самого "Нафтогазу", можна як за 1 225, так і за 3 999 грн. При цьому, зазначається, за необхідності можна підключити пристрій до охоронної сигналізації – "для швидкого реагування на аварію".

Українцям надсилають платіжки за газ із неіснуючим боргом

Водночас, розповіли в Газопостачальній компанії "Нафтогаз України", у платіжці за газ може бути зазначена заборгованість – навіть якщо насправді її немає. Найчастіше це відбувається через помилку в унікальному особовому рахунку. Щоб уникнути цього:

  • Переконайтеся, що особовий рахунок вказано правильно.
  • Звірте номер особового рахунку з попередніми платіжками за газ, якщо раніше оплата проходила коректно.
  • Якщо сплачуєте через касу або термінал, ще раз перевірте всі реквізити перед підтвердженням.
  • Використовуйте офіційні банківські сервіси – вони автоматично підтягнуть ваш коректний номер рахунку.

Вас може зацікавити:Заяви Волтца і Рубіо запустили операцію щодо дискредитації України і заміни Зеленського

Вас може зацікавити:"Терен" розповів, на яке телешоу пішов після "Холостяка": знову доводиться обирати

"Буває, що оплата зроблена, а в платіжці з’являється борг. Часто причина – проста помилка в унікальному особовому рахунку. Таке трапляється навіть з найуважнішими, особливо, коли платиш поспіхом. Щоб уникнути цього, варто звірити всі дані перед сплатою", – порадили газовики.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...