
Українців можуть почати позбавляти права землі для будівництва фортифікацій. Про це повідомив Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді, у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України
Кабмін пропонує врегулювати порядок примусового тимчасового позбавлення права землі для будівництва військових споруд. Відповідний законопроект уже схвалено.
Зокрема, у військовий час розглядається запровадження заходу, що передбачає примусове тимчасове позбавлення права користування земельною ділянкою. Він застосовується для будівництва та підтримки військових інженерних та фортифікаційних споруд, з подальшою можливістю припинення цього обмеження або проведення викупу чи примусового відчуження ділянки чи її частини.
Крім того, пропонується встановити спеціальні правила примусового тимчасового позбавлення права користування земельною ділянкою або її частиною.
Це включає:
Після схвалення урядом законопроект буде внесено до Верховної Ради.
В умовах воєнного конфлікту, що триває, в Україні дійсно ведуться масштабні роботи зі зміцнення оборони. Ці роботи виконуються місцевими органами влади у співпраці з військовими силами. Зазначимо, що фортифікаційні споруди зводяться у прикордонних та прифронтових регіонах, щоб захистити території від можливих ворожих атак.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...