Українців можуть вакцинувати від COVID-19 щороку: У МОЗ зробили несподівану заяву

Українців можуть вакцинувати від COVID-1…

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко не виключає, що в Україні можуть щороку вакцинувати громадян від коронавірусу – його відомство вже готується до цього, передають Патріоти України.

За словами Ляшка, нині проводяться низка переговорів про підписання контрактів на поставку вакцин у 2022-2023 роках.

Він додав, що МОЗ вже звернулося до Національної технічної групи експертів, яка працює разом зі світовою спільнотою і відстежує всі клінічні дослідження, наукові дані про тривалість імунітету після вакцинації до коронавірусу.

"Як тільки будуть чіткі підтвердження і розуміння, що імунітет триває рік-два роки, з цього і виходитиме стратегія Міністерства охорони здоров'я щодо щорічної вакцинації і періоду, коли краще вакцинуватися", – додав Ляшко.

"Скажу відверто": Мирон Маркевич назвав причину, чому пішов з "Карпат"

неділя, 21 липень 2024, 22:30

Мирон Маркевич прокоментував своє рішення піти у відставку з посади головного тренера львівських "Карпат", передають Патріоти України. 73-річний український фахівець розповів, що у нього та керівництва "зелено-білих" було різне бачення амбіцій команди ...

Пощастить не всім: Синоптикиня розповіла, коли і які області України відчують помітне похолодання

неділя, 21 липень 2024, 22:00

Найближчими днями в Україні триматиметься комфортна літня погода, без екстремальних температур та грозових дощів. Відчутне короткочасне похолодання прийде у північні області у четвер, 25 липня, передають Патріоти України. Таким прогнозом поділилася у T...