Українців можуть "виписати" з квартир та будинків без їхньої згоди: Юристи пояснили зміни в правилах

Власник житла може "виписати" особу зі свого житла без її згоди. Йдеться про зняття з реєстрації у квартирі чи будинку особи, яка не має права власності на це житло, а також є повнолітньою, передають Патріоти України.

Юристи стверджують, що тепер зробити це можна згідно з п. 61 Порядку зняття з реєстрації місця проживання (перебування), ухваленим Кабміном 7 лютого 2022 року. Як пояснюють у Безоплатній правовій допомозі (БПМ), для цього власнику житла приватної форми власності слід подати до відповідного органу реєстрації письмову заяву "щодо повнолітньої особи, місце проживання (знаходження) якої зареєстроване у цьому житлі". До заяви слід додати:
  • документ, що засвідчує особу;
  • документ, що підтверджує право власності на житло, в якому задекларовано або зареєстровано місце проживання особи, що знімається.

"Зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання в електронній формі здійснюється в день подання документів або не пізніше наступного робочого дня у разі їх надходження після закінчення робочого часу органу реєстрації. За послугу заявник сплачує... 40,26 грн [за кожну особу]" , – зазначили у БПМ.

Не миттям так катанням: В Індії чоловік вижив після удару блискавки, але "побожні" сусіди втопили бідолаху у гною

вівторок, 21 травень 2024, 7:15

В Індії чоловік пережив удар блискавки. Після цього сусіди втопили його в коров'ячому гною. Про це пише Unilad. . Чоловік прогулювався ринком у селі Памара в індійському штаті Одіша. Раптом у нього вдарила блискавка, але чоловікові неймовірно пощастил...

Великий удар по кишені! Ліки в Україні можуть миттєво подорожчати на 15% - маркетплейси можуть знищити

вівторок, 21 травень 2024, 6:42

В Україні Держлікслужба зареєструвала проєкт постанови Кабінету міністрів, яка може призвести до різкого подорожчання ліків. Якщо проєкт ухвалять, розміщувати інформацію про ціни на ліки та бронювати їх можна буде тільки через сайти самих же аптек. Це ...