Українців можуть "виписати" з квартир та будинків без їхньої згоди: Юристи пояснили зміни в правилах

Власник житла може "виписати" особу зі свого житла без її згоди. Йдеться про зняття з реєстрації у квартирі чи будинку особи, яка не має права власності на це житло, а також є повнолітньою, передають Патріоти України.

Юристи стверджують, що тепер зробити це можна згідно з п. 61 Порядку зняття з реєстрації місця проживання (перебування), ухваленим Кабміном 7 лютого 2022 року. Як пояснюють у Безоплатній правовій допомозі (БПМ), для цього власнику житла приватної форми власності слід подати до відповідного органу реєстрації письмову заяву "щодо повнолітньої особи, місце проживання (знаходження) якої зареєстроване у цьому житлі". До заяви слід додати:
  • документ, що засвідчує особу;
  • документ, що підтверджує право власності на житло, в якому задекларовано або зареєстровано місце проживання особи, що знімається.

"Зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання в електронній формі здійснюється в день подання документів або не пізніше наступного робочого дня у разі їх надходження після закінчення робочого часу органу реєстрації. За послугу заявник сплачує... 40,26 грн [за кожну особу]" , – зазначили у БПМ.

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Сподівався, що дівчина нічого не помітить: На Харківщині молодик викрав у коханої 1 млн. грн.

субота, 3 червень 2023, 14:00

У Харківській області 26-річний хлопець вкрав з рахунку своєї дівчини 1 млн грн і перевів їх у криптовалюту. Підозрюваний знав, що дівчина має на банківському рахунку гроші, які вона отримала в якості дивідендів від ведення господарської діяльності. Пр...