Українців обурив шкільний підручник: Поп-зірок прирівняли до Шевченка та Лесі Українки

Автори підручника, напевно, були фанами Монатіка, а справжню поезію ніколи не читали?

В Україні розгорівся скандал через підручник для другого класу, де в один ряд поставили Тараса Шевченка, Лесю Українку, співака Монатіка і співачку Надію Дорофєєву. Скріншот зі сторінки підручника опублікували в Facebook в спільноті "Батьки SOS", передають Патріоти України.

У розділі "Пізнаю свій рідний край" розміщено завдання, в якому школярам пропонують назвати відомих українців, зображених на фото. В одному ряду стоять легенди української поезії - Тарас Шевченко і Леся Українка та представники сучасного шоу-бізнесу - Монатік і Дорофєєва.

Більшість користувачів обурені цим "освітнім прийомом". "Біля великих письменників, поетів, одноденні співаки", "О Боже ... Це шок", "Прошу вибачення, але при чому тут видатні літературні діячі до медійних? Як на мене - де Ліна Костенко? Жива легенда!" , - пишуть вони.

Однак є й ті хто вважає подібний підхід виправданим. "По-моєму якщо дітям давати класиків упереміш з впізнаваними їм героями це краще, ніж вивчати "постаті" на купюрах", "Якби я була в другому класі, і таке побачила, я була б в захваті. Але в цілому це глупо" , - зазначили інші коментатори.

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...