
Українці мають платити за доставку газу, навіть якщо взагалі ним не користуються. Для нарахування сум у платіжках використовують дані про об'єми споживання минулого газового року або мінімальні об'єми споживання. При цьому єдиний варіант, як не платити за доставку газу, – відключити газопостачання. Про це йдеться в матеріалі OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Фактично українці платять не тільки за саму доставку газу, але й за можливість ним користуватись. Оператори газорозподільчих мереж утримують інфраструктуру, вкладають кошти в ремонти. І за все це доводиться платити. Як пояснюють у "Нафтогазі", щоб не отримувати нарахування, треба щоб газ був або відключений, або написати заяву до облгазу з проханням відключити газ.
"Передусім вам необхідно звернутися до вашого оператора ГРМ (обл- чи міськгазу), якому ви сплачуєте за доставку (розподіл) газу. Саме він відповідає за облік та нарахування об’ємів спожитого палива. Оператору ГРМ потрібно надати: заяву про припинення постачання газу з розірванням договору про доставку (розподіл) газу; або докази про відключення", – йдеться в роз'ясненні.
До речі, відключити газ (а разом з тим не треба буде платити за розподіл) можуть і попри бажання споживача. Наказ Міненерго № 285 передбачає такі причини для припинення газопостачання:
Варто зазначити, що важливо також вчасно подавати покази газового лічильника. Інакше вам і об'єм споживання, і розподіл газу можуть порахувати за усередненими об'ємами. А вони можуть бути вищими за реальні.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...