Українців звинувачують у погромі: В Умані поблизу могили рабина Нахмана сталася сутичка між іноземними паломниками та місцевими

Новину роздмухує проросійська шовіністична преса та прокримлівські видання в Україні

Вночі в п'ятницю, 10 січня, в Умані в Черкаській області близько 30 місцевих мешканців вступили у конфлікт з іноземцями, які перебували біля могили рабина Нахмана, передає маловідоме видання проросійських православних євреїв Yeshiva World News.

Видання запевняє, посилаючись лише на одну з двох сторін конфлікту, що жорстоке побиття почалося "після незначного спору", який стався між одним з місцевих українців і євреєм. Про причину суперечки та її безпосередні наслідки для уманчанина не повідомляється. Однак наслідки назвати незначними вочевидь було легковажно, бо ситуація в місті різко загострилась.
"Українець, який взяв участь в суперечці, закликав своїх антисемітських друзів прийти і побити євреїв", - поскаржився один з учасників конфлікту.
Правоохоронці, які прибули на місце події, начебто не спробували допомогти, а "просто стояли і дивилися, що відбувається", йдеться у статті, котра таким чином викликає ще менше довіри в об'єктивності, знаючи про особливості підтримання правопорядку у відомому паломницькому містечку. В результаті інциденту чотирьох постраждалих євреїв начебто доставили в найближчу лікарню.
Пізніше Національна поліція викрила у брехні заяву про госпіталізованих хасидів, а високопоставлений представник об'єднання євреїв України повідомив, що побитий "мирними прочанами" уманський "погромщик" був охоронцем могили рабина Нахмана, заради котрої хасиди зі всього світу і здійснюють прощу до Умані. Національну та релігійну приналежність заступників охоронця, на котрих скаржились забіяки-іноземці за побитого земляка, називаючи "погромщиками", і які саме тілесні ушкодження ті дійсно нанесли агресивним зайдам поки не відомо.


Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...