Землю атакувала потужна магнітна буря: Як вберегтися

У найближчі дні очікується найсильніша магнітна буря в листопаді. Геомагнітні коливання почнуть наростати з 20 листопада. При цьому у четвер, 21 листопада, магнітна буря буде триматися на рівні G1, передають Патріоти України.

Після 21 листопада вплив Сонця почне зменшуватися, і вже 23 листопада геомагнітна обстановка буде на нормальному рівні. Особливо уважними потрібно бути людям, у яких підвищена метеозалежність і проблеми з серцево-судинною системою.

Магнітні бурі у листопаді 2019 року

  • Незначні магнітні бурі можливі 23 та 24 листопада.
  • Серйозні магнітні бурі очікуються 20, 21 і 22 листопада.

Як захиститися від магнітних бур

Під час магнітних коливань розболітися голова навіть може у абсолютно здорової людини. Крім того, може з'явиться втома, нездужання, а також не рідко буває погіршення настрою.

Але є і люди, які сильно сприйнятливі до магнітних бурь, і вони можуть відчувати на собі навіть незначні сплески Сонця. У таких людей можуть загостритися хронічні захворювання, підвищитися тиск і з'явитися занепокоєння і страхи.

Щоб уберегтися від негативного впливу магнітних бур, фахівці радять не навантажувати свій організм сильною фізичною роботою. Замість цього краще більше відпочивати і намагатися уникати стресових ситуацій, а також правильно харчуватися. Якщо ви запланували в дні магнітних бур поїздки, то обов'язково візьміть з собою всі необхідні ліки.

Хіти тижня. Сміливо: У Пітері Путіну публічно дорікнули анексією Криму (фото)

неділя, 8 грудень 2019, 14:00

На листівках, які були надруковані в стилі фірмової продукції "РЖД", написали про анексію українського Криму і трагедію в Беслані. У Росії в Ленінградській області на станції "Сіверська" в вагоні електрички розвісили плакати з осудом злочинів президент...

Хіти тижня. Клюють і жінки середніх років, і чоловіки-бізнесмени: Три популярні схеми шахрайства в Україні

неділя, 8 грудень 2019, 13:00

Професійні шахраї - це хороші психологи, які вміють скористатися бажанням жінок виглядати гарнішими, а чоловіків - оформити "угоду століття". "Где-то совсем рядом кто-то другой зарабатывает гораздо больше вас, выполняя ту же работу. Выглядит гораздо мо...