Землю атакувала потужна магнітна буря: Як вберегтися

У найближчі дні очікується найсильніша магнітна буря в листопаді. Геомагнітні коливання почнуть наростати з 20 листопада. При цьому у четвер, 21 листопада, магнітна буря буде триматися на рівні G1, передають Патріоти України.

Після 21 листопада вплив Сонця почне зменшуватися, і вже 23 листопада геомагнітна обстановка буде на нормальному рівні. Особливо уважними потрібно бути людям, у яких підвищена метеозалежність і проблеми з серцево-судинною системою.

Магнітні бурі у листопаді 2019 року

  • Незначні магнітні бурі можливі 23 та 24 листопада.
  • Серйозні магнітні бурі очікуються 20, 21 і 22 листопада.

Як захиститися від магнітних бур

Під час магнітних коливань розболітися голова навіть може у абсолютно здорової людини. Крім того, може з'явиться втома, нездужання, а також не рідко буває погіршення настрою.

Але є і люди, які сильно сприйнятливі до магнітних бурь, і вони можуть відчувати на собі навіть незначні сплески Сонця. У таких людей можуть загостритися хронічні захворювання, підвищитися тиск і з'явитися занепокоєння і страхи.

Щоб уберегтися від негативного впливу магнітних бур, фахівці радять не навантажувати свій організм сильною фізичною роботою. Замість цього краще більше відпочивати і намагатися уникати стресових ситуацій, а також правильно харчуватися. Якщо ви запланували в дні магнітних бур поїздки, то обов'язково візьміть з собою всі необхідні ліки.

Хіти тижня. Сусіди точно були вражені: У Києві чоловік спіймав дружину з коханцем і влаштував "дике" шоу (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 14:00

У Києві стався дикий випадок - чоловік, який "застукав" свою дружину з коханцем, влаштував епічне шоу. Щоб помститися через подружню зраду, він побив автомобіль свого суперника і вікна в його квартирі. Про це йдеться в повідомленні в пабліку dtp.kiev.u...

Хіти тижня. Потрібен повний розкол? Філарет заговорив про новий томос і відмову від ПЦУ

понеділок, 6 липень 2020, 13:00

Почесний патріарх ПЦУ Філарет заявив, що Україна нібито повинна відмовитися від нинішнього томосу про автокефалію помісної православної церкви і вимагати іншого документу в абсолютно іншій редакції. Така заява з вуст ієрарха прозвучала в інтерв'ю "Апос...