Україну чекає справжня посуха в липні: Синоптики назвали найнебезпечніші регіони

Погода в Україні у липні буде дуже спекотною. Як прогнозують синоптики, очікується невелика кількість опадів і загроза посухи в ряді областей, передають Патріоти України.

Синоптик Ігор Кибальчич повідомив, що згідно з розрахунками різних прогностичних центрів, в липні на більшій частині Європи переважатиме підвищений атмосферний тиск.

"Подібна картина влітку може вказувати на ймовірність розвитку посухи в результаті зниження кількості опадів. Враховуючи, що циклонічна активність очікується слабкою, атмосферні фронти будуть приносити недостатню кількість дощів", - зазначив синоптик, передає meteoprog.ua.

Яким регіонам загрожує посуха в Україні

Він додав, що через це може бути посуха в тих регіонах, де опадів було мало в попередній місяць (в основному це стосується південних і східних регіонів). Крім того, подібний розвиток ситуації сприятиме збереженню пожежної небезпеки в лісах і степах.

За словами синоптика, в Україні в цілому кількість опадів у липні очікується на 20-50% нижче норми, але в окремих пунктах за рахунок локальних грозових злив може випасти достатня кількість вологи.

Температура повітря також попередньо буде вище норми практично по всій території країни, за винятком Криму.

"Відхилення прогнозується в межах + 0,5 ... + 1,5 °С. Максимальні денні значення будуть нерідко досягати і перевищувати 30-градусну позначку. Традиційно високі показники слід очікувати на півдні та сході України", - пояснив синоптик.

За його словами, вітер в більшості своїй очікується слабким, оскільки різких і контрастних змін в атмосферній циркуляції не передбачається. Однак під час гроз можливі локальні шквали до 15 – 20 м/сек, а іноді більше.

У Міноборони розкрили деталі військового обліку жінок: Коли почнеться і що треба знати

субота, 20 серпень 2022, 8:44

Військовий облік для жінок може стати добровільним і розпочатися лише після того, як закінчиться війна з РФ. У Міноборони запропонували переглянути перелік спеціальностей жінок, з якими вони мають бути поставлені на військовий облік. Про це розповіла ...

"Запропонували працювати прибиральницею": Тоня Матвієнко розповіла, як у Великобританії зареєструвалася в центрі зайнятості

п’ятниця, 19 серпень 2022, 23:54

Українська співачка Тоня Матвієнко у Великобританії зареєструвалася в центрі зайнятості й дістала першу пропозицію про працевлаштування, від якої відмовилася. Про це вона розповіла в інтерв'ю програмі ЖВЛ, яка 18 серпня вийшла на каналі ТЕТ, передають ...