Україну чекають потужні метеоудари: Названо небезпечні дати

У жовтні в Україні очікується три магнітниx коливання. Перше з ниx відбудеться вже 1 жовтня. Буря буде не великої сили, але можливі скачки тиску у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

Також в цей день можливі головні болі і відчуття слабкості, тому краще не планувати на дану дату ніяких серйозних заходів. За словами експертів, на тлі підвищеної дратівливості внаслідок магнітних збурень можуть виникнути сварки.

Другий метеоудар відбудеться 29 жовтня – в цей день вірогідні погіршення самопочуття, особливо це стосується людей з хронічними захворюваннями. На тлі магнітних коливань в цей період також може з'явитися безсоння. Метеочутливі люди можуть відчувати слабкий головний біль і запаморочення, а також скачки артеріального тиску.

Третя магнітна буря доведеться на 30 жовтня. Найскладніше її перенесуть метеочутливі люди, оскільки симптоми можуть накопичитися за два дні. У цей день можуть траплятися спалахи гніву, вірогідні погіршення настрою, відчуття пригніченості, загальна слабкість.

Ніякого відкриття не буде? У Кривому Розі COVID-19 підхопили співробітники дитячих садків

понеділок, 25 травень 2020, 11:45

У Кривому Розі коронавірус підхопили співробітники трьох дитячих садків. Про це повідомили у прес-службі виконкому міськради. Там відзначили, що 25 травня в місті планували відкрити всі 163 дитячі садки, однак роботу відновлять тільки 157 з них, переда...

Статистика дозволяє: У Київській області готуються послабити карантин

понеділок, 25 травень 2020, 11:17

Другий етап послаблення карантину в Київській області розпочнеться з вівторка, 26 травня. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу на Facebook-сторінці КОДА, пере...