Україну чекають потужні метеоудари: Названо небезпечні дати

У жовтні в Україні очікується три магнітниx коливання. Перше з ниx відбудеться вже 1 жовтня. Буря буде не великої сили, але можливі скачки тиску у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

Також в цей день можливі головні болі і відчуття слабкості, тому краще не планувати на дану дату ніяких серйозних заходів. За словами експертів, на тлі підвищеної дратівливості внаслідок магнітних збурень можуть виникнути сварки.

Другий метеоудар відбудеться 29 жовтня – в цей день вірогідні погіршення самопочуття, особливо це стосується людей з хронічними захворюваннями. На тлі магнітних коливань в цей період також може з'явитися безсоння. Метеочутливі люди можуть відчувати слабкий головний біль і запаморочення, а також скачки артеріального тиску.

Третя магнітна буря доведеться на 30 жовтня. Найскладніше її перенесуть метеочутливі люди, оскільки симптоми можуть накопичитися за два дні. У цей день можуть траплятися спалахи гніву, вірогідні погіршення настрою, відчуття пригніченості, загальна слабкість.

Хіти тижня. Моторошні кадри. Гризла метал і стрибала: В Австралії рибалка зняв напад акули (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 17:00

В Австралії чоловікові вдалося зняти на відео момент нападу акули на рибальське судно. Риба завдовжки в 3,7 метрів кружляла навколо корабля і намагалася вистрибнути з води. Ролик був знятий у затоці Спенсер, передають Патріоти України. На ньому видно, ...

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...