Україну накриє найсильніший снігопад: Синоптик розповів, де чекати заметів і потужного циклону

Погода в Україні найближчими днями буде морозною. Синоптик Станіслав Щедрін прогнозує потужні снігопади та хуртовини майже по всій території України. Народний синоптик в Facebook пише, що така погода очікується наступного тижня, особливо в перші дні лютого, передають Патріоти України.

Починаючи з 28 січня на півдні країни, особливо в Одеській області, пройдуть снігопади різної потужності. У неділю, 29 січня така погода буде і в центральній частині України. За словами народного синоптика, періодично опади у вигляді дощу і снігу в перші дні лютого пройдуть по всій території країни.

Хто такий Станіслав Щедрін

Стас Щедрін - український народний синоптик з Кропивницького. Дає довгострокові і короткострокові прогнози погоди в Україні. Співпрацює з рядом провідних загальнонаціональних видань.

З 3 лютого в Україну може дістатися потужний циклон з півдня. Він принесе по всій країні сильні і дуже сильні снігопади, хуртовини. У південних областях будуть сильні дощі з переходом у потужний снігопад.

Карта погоди

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...