Україну накриє сильними дощами: Синоптики розповіли, де чекати негоди

Погода в Україні сьогодні, 24 травня, в деяких областях буде дощовою. Йдеться про центральні, північні та східні області. Крім того, опади очікуються і в частині південних областей. Про це свідчать дані Укргідрометцентру, передають Патріоти України.

На заході України без опадів. Температура повітря вдень в Івано-Франківській, Тернопільській, Луцькій, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях становитиме +16...+18 градусів. У Львівській та Закарпатській областях +17...+19. На півночі дощі. У Чернігівській області +16...+18, в Сумській області сильний дощ і +15...+17.

У центральних регіонах також будуть дощі. У Полтавській та Кіровоградській областях +18...+20, у Черкаській області +17...+19, у Дніпропетровській області +19...+ 21. На сході країни теж дощитиме. У Луганській області +24...+26, у Донецькій та Харківській областях +23...+25.

На півдні опади очікуються в Запорізькій та Херсонській областях. Там температура повітря становитиме +23...+25. В Одеській і Миколаївській областях без дощів і +21...+23.

В окупованому Криму без дощів і +24...+26. У Києві дощі. Температура повітря вдень становитиме +17...+19 градусів. При цьому буде дути північно-західний вітер зі швидкістю 7-12 м/с.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....