
Завтра, 18 липня, заходи обмеження споживання електроенергії будуть діяти протягом усієї доби по всій території України. Про це йдеться в повідомленні "Укренерго", зазначають Патріоти України
"З 00:00 до 5:00 діятимуть дві черги відключень. З 5:00 до 16:00 і з 22:00 до 24:00 – три черги. З 16:00 до 22:00 обленерго задіють чотири черги відключень одночасно", – сказано в повідомленні.
17 липня обленерго застосовують обмеження споживання протягом усієї доби. Водночас через зростання споживання електроенергії енергетики посилили відключення світла.
Так, через зростання споживання від спеки чотири черги відключень почали діяти з 11:00 до 22:00. З 22:00 до 24:00 будуть діяти три черги.
Раніше очікувалося, що з 06:00 до 17:00 і з 22:00 до 24:00 діятимуть три черги, а з 17:00 до 22:00 – чотири черги відключень.
Як повідомлялося, унаслідок аномальної спеки в Україні фіксують максимальне споживання електроенергії.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...