"Укрпошта" влаштувала продаж популярних марок з російським кораблем на ROZETKA, але сайт відразу ж "поклали" (скріншот)

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" оголосило про розпродаж залишків партії поштових марок "Русскій воєнний корабль, іді ... !" через інтернет-магазин ROZETKA. Однак, і цього разу все обернулося скандалом, зазначають Патріоти України.

Вже в першу хвилини продажу дані марки на сайті ROZETKA значились зі статусом "Товар закінчився". А згодом сайт взагалі "ліг" і перестав працювати. "Відлік пішов. Зараз на ROZETKA доступно 5 000 аркушів (тобто 30 000 марок) "Русскій воєнний корабль, іді ... !". Це останні екземпляри, які залишилися з усього тиражу", – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці "Укрпошти".

Однак, при переході за посиланням можна побачити, що сайт ROZETKA не працює.

В коментарях до посту люди обурюються і стверджують, що перед тим, як сайт перестав працювати, марки все одно неможливо було придбати, тому що вони були промарковані позначкою "Товар закінчився".

У ситуацію спробував втрутитись генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, але у підсумку лише констатував черговий провал спроби реалізувати марки з кораблем через інтернет. Щоправда, цього разу він зняв з себе відповідальність.

"Ще раз хочу підкреслити – цього разу процес продажу повністю відокремлений від систем "Укрпошти" і здійснюється незалежно на майданчику ROZETKA. На яку теж, на жаль, спрямували атаку", – написав Смілянський.

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...