
13 лютого в поїзді "Київ – Бердянськ" на 60-річну жительку міста Пологи Запорізької області Наталію Манько впала верхня полиця, на якій перебував пасажир. Про це 19 лютого повідомила місцева газета "Районка", передають Патріоти України.
Жінка поверталася додому з Києва нічним поїздом. Полиця, на якій перебував 80-кілограмовий чоловік, упала на неї приблизно за 20 хвилин після початку руху. На найближчій станції жінці викликали "швидку", знеболили, і цим самим потягом вона приїхала в Пологи. У постраждалої діагностували перелом грудного відділу хребта та протрузію і гематоми. Жінка не може ходити та сидіти.
За її словами, її лікування триватиме приблизно три місяці. Медики рекомендують їй поїхати у Дніпро на операцію, але вона каже, що на це в неї немає грошей. Малько планує звертатися до керівництва "Укрзалізниці", у страхову компанію та суд.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...