
13 лютого в поїзді "Київ – Бердянськ" на 60-річну жительку міста Пологи Запорізької області Наталію Манько впала верхня полиця, на якій перебував пасажир. Про це 19 лютого повідомила місцева газета "Районка", передають Патріоти України.
Жінка поверталася додому з Києва нічним поїздом. Полиця, на якій перебував 80-кілограмовий чоловік, упала на неї приблизно за 20 хвилин після початку руху. На найближчій станції жінці викликали "швидку", знеболили, і цим самим потягом вона приїхала в Пологи. У постраждалої діагностували перелом грудного відділу хребта та протрузію і гематоми. Жінка не може ходити та сидіти.
За її словами, її лікування триватиме приблизно три місяці. Медики рекомендують їй поїхати у Дніпро на операцію, але вона каже, що на це в неї немає грошей. Малько планує звертатися до керівництва "Укрзалізниці", у страхову компанію та суд.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...