
13 лютого в поїзді "Київ – Бердянськ" на 60-річну жительку міста Пологи Запорізької області Наталію Манько впала верхня полиця, на якій перебував пасажир. Про це 19 лютого повідомила місцева газета "Районка", передають Патріоти України.
Жінка поверталася додому з Києва нічним поїздом. Полиця, на якій перебував 80-кілограмовий чоловік, упала на неї приблизно за 20 хвилин після початку руху. На найближчій станції жінці викликали "швидку", знеболили, і цим самим потягом вона приїхала в Пологи. У постраждалої діагностували перелом грудного відділу хребта та протрузію і гематоми. Жінка не може ходити та сидіти.
За її словами, її лікування триватиме приблизно три місяці. Медики рекомендують їй поїхати у Дніпро на операцію, але вона каже, що на це в неї немає грошей. Малько планує звертатися до керівництва "Укрзалізниці", у страхову компанію та суд.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...