Укрзалізниця запровадила нові правила, щоб пасажирам стало простіше знаходити квитки

Стане простіше знаходити квитки: Укрзалізниця запровадила нові правила
Укрзалізниця запровадила нові правила випуску у відкритий продаж повернутих квитків. Пасажирам буде простіше знаходити квитки.

Всі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за один день до дати поїздки, з 08:00 до 09:00.

Квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше ніж за 30 хв після здачі.

"Окрім відкриття продажів рівно за 20 днів до дати поїздки о 08:00, усі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00 ранку", – пише УЗ.

Тож, якщо не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер "не потрібно за ними полювати чи звертатись до "перекупщиків", повідомили.

"Можна для термінових справ знайти всі повернуті квитки в цей чіткий часовий проміжок. А квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше, ніж за 30 хв після здачі", – пишуть.


"Молчи, я тебя зарежу": На Вінниччині розгорівся скандал через російські пісні

понеділок, 25 вересень 2023, 9:58

В одному з селищ Вінницької області конфлікт через пісні російських музикантів, які підтримують війну проти України, закінчився погрозами. На місце викликали поліцію. Про інцидент розповів начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко, передають Пат...

Чи можна ставити буржуйку у квартирі і будинку - пояснення

понеділок, 25 вересень 2023, 9:50

Переживши надскладну зиму 2022-2023 років, українці уже готуються до наступної, тримаючи в голові небезпеку блекаутів та відключення опалення, передають Патріоти України. Адже з такими сусідами, як росіяни, можна очікувати нової хвилі атак на енергетич...