"Укрзалізниця" запустила "пекельний люкс": Туристи скаржаться, що гірше не придумати!

Укрзалізниця влипла в черговий скандал. Цього разу підприємство запустило вагон СВ, в якому відсутня система кондиціонування. Про це повідомили на сторінці "Громадський контроль Укрзалізниці" в Facebook, передають Патріоти України.

Йдеться про фірмовий потяг №279-280 Жмеринка - Генічеськ. "Нещодавно до складу фірмового поїзда 279/280 Жмеринка - Генічеськ був додатково включений вагон класу "люкс", тобто СВ, наявність якого в схемі складу не було передбачено. Ідея, звичайно, дуже хороша, а ось реалізація цієї ідеї, як завжди, гірше не придумати", - сказано в повідомленні.

У чому суть провалу

Річ у тім, що вагон показаний без кондиціонування. Це вагон класу "люкс" ще й з фірмовою надбавкою. Слід зауважити, що вагонів класу "люкс", які не обладнані системою кондиціонування конструктивно - не існує в природі. Тобто, це буде вагон з несправною системою кондиціонування, і вікнами, які, не відкриваються зовсім.

Як не купити такий квиток

"Замість того, щоб спочатку відремонтувати систему кондиціонування, а тільки потім включати цей вагон до складу, вирішили не паритися з цього приводу і рубати бабло вже сьогодні. Отже, шановні пасажири, завжди звертайте увагу на це при покупці квитка. Вагони, де відсутня або несправна система кондиціонування позначені перекресленими сніжинками", - попередили пасажирів.

Це єдиний спосіб відрізнити вагон з кондиціонером. Інші фактори (клас вагона, фірмовість, категорія і престижність самого поїзда, ціна) не є показником.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...