"Умереть в России": Окупанти в Криму влаштували жителям "квести на виживання"

В анексованоиу Росією Криму місцеві жителі скаржаться, що не можуть записатися на прийом до лікаря. Про це у Twitter повідомив користувач "КРИМський бандерівець", опублікувавши скріншот із форуму в мережі. Так, кримчани писали про проблеми медицини у Ялті, передають Патріоти України.

"Крим. Ялта. Медицина від гавані – ватні мрії збуваються. Прочитайте, як "зацвіли" ми в окупації. Раніше було діло. Захворів – прийшов – отримав медичну допомогу. А тепер цілі квести на виживання", – йдеться в дописі.

У коментарях обурювалися, повідомляючи, що окупанти розвалили медицину на півострові. "Коли наведуть порядок у міськлікарні? Болить сьогодні, а записують на грудень? Після відвідування поліклініки захворюєш ще більше. Не продовжують життя, а вкорочують", "Уже багато кримчан у "ДНР" їздять зуби робити, скоро й операції їздитимуть робити", "Страховий поліс – повний звіздець. У лікарів одне завдання – не одержати штраф від чиновників, які приїжджають і забирають картки на місяць", – писали в мережі.


В Україні підвищать пенсії за новими правилами: Стало відомо, кому і наскільки

понеділок, 11 грудень 2023, 10:00

В Україні відбудеться індексацій пенсій 2024 року і зміниться система нарахування пенсій - вона стане бальною. Підвищення пенсій очікуються в січні, березні та липні. Деталі про індексацію пенсій 2024 року розповіла міністерка соціальної політики Украї...

Україна втратила талановитого сина: На фронті загинув актор Андрій Павленко

понеділок, 11 грудень 2023, 9:43

Трагічну звістку у Facebook повідомила його дружина Дарія Орєхова. Дату прощання Андрієм вона напише пізніше, передають Патріоти України. Андрій Павленко знімався у таких стрічках як Жіночий лікар, Лист очікування, Дев’ять життів Нестора Махна, Пристра...