"Умереть в России": Окупанти в Криму влаштували жителям "квести на виживання"

В анексованоиу Росією Криму місцеві жителі скаржаться, що не можуть записатися на прийом до лікаря. Про це у Twitter повідомив користувач "КРИМський бандерівець", опублікувавши скріншот із форуму в мережі. Так, кримчани писали про проблеми медицини у Ялті, передають Патріоти України.

"Крим. Ялта. Медицина від гавані – ватні мрії збуваються. Прочитайте, як "зацвіли" ми в окупації. Раніше було діло. Захворів – прийшов – отримав медичну допомогу. А тепер цілі квести на виживання", – йдеться в дописі.

У коментарях обурювалися, повідомляючи, що окупанти розвалили медицину на півострові. "Коли наведуть порядок у міськлікарні? Болить сьогодні, а записують на грудень? Після відвідування поліклініки захворюєш ще більше. Не продовжують життя, а вкорочують", "Уже багато кримчан у "ДНР" їздять зуби робити, скоро й операції їздитимуть робити", "Страховий поліс – повний звіздець. У лікарів одне завдання – не одержати штраф від чиновників, які приїжджають і забирають картки на місяць", – писали в мережі.


Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": В Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...