Можна сміливо мандрувати: Умілець перетворив літак на будинок на колесах із кухнею і душем (фото)

Американець Джино Луччі перетворив літак Douglas DC-3 Transport 1943 року на кемпер. Всередині він тепер має кухню та душ, передають Патріоти України,

Авіалайнер під час Другої світової війни використовувався Військово-морськими силами США для транспортування. У 2019 році Луччі придбав його для здійснення своєї мрії, яку він мав ще з 12 років. Тоді він побачив по телебаченню, як чоловік створив із літака шкільний автобус, і захотів зробити щось схоже. Про це повідомляє сайт Insider.

Джино знайшов оголошення про продаж літака ще 2018 року, але цілий рік тривали переговори щодо його купівлі. Він був пошкоджений від торнадо, через що не міг літати. Авіалайнер вдалося придбати "за ціною вживаного автомобіля", як сказав Луччі.

Над реконструкцією літака майстер працював разом зі своєю родиною близько року. Завершити роботу вдалося влітку 2020 року. Всередині встановили деталі з багатьох старих літаків – вимикачі світла, домофонну систему та декоративний штурвал. Луччі також оновив кабіну літака, де зараз встановлена приладова панель автомобіля.

Щоб кемпер міг їздити, йому встановили двигун та раму від поломаної вантажівки. Також Джино оновив підлогове покриття та встановив змішувачі для ванної та кухні, які використовувалися в інших літаках. Крім того, салон оснащений стандартним обладнанням для будинку на колесах.

Майстер також зберіг трап, за допомогою якого можна потрапити у кемпер. Приміщення, яке раніше використовувалося для екіпажу літака, було перетворене на спальню для сина Луччі.

Також була обладнана кухня з мікрохвильовою піччю, плитою, духовкою та холодильником. Крім того, є вітальня та ванна, а в задній частині кемпера розташована спальня з двома ліжками та ще одна ванна, яку Джино додав на прохання дружини.

Незважаючи на унікальну форму та зовнішній вигляд кемпера, Луччі зміг зареєструвати його як будинок на колесах класу А. Це означає, що йому законно дозволено їздити у всіх 50 штатах Америки.

Родина вже встигла поїхати на ньому в декілька подорожей. В одній із них вони проїхали від штату Мічиган до штату Мен, що було їхньою найдовшою поїздкою.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...