"Умови не найкращі": Українська заробітчанка розповіла про особливості обсервації в Польщі (фото)

Якщо деякі громадяни скаржаться на те, що в Україні змушують знаходитися на обсервації в не дуже затишних приміщеннях, то вони можуть себе втішити тим, що в Польщі було б не краще.

Українка, яка приїхала на заробітки до Польщі, розповіла про умови обсервації під Варшавою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "PavlovskyNEWS".

Дівчина розповіла, що черги на кордоні не було, робили тільки температурний скринінг, а при паспортному контролі пускали по 2 людини. Кімната, де люди чекали перевірки своїх автобусів, була переповнена і мова про дистанцію в 1,5 метра не йшла. ПЛР-тести по приїзду також не робили.

Дівчина повинна пройти самоізоляцію протягом 14 днів. Якщо вона її порушить, то штрафні санкції високі - 5 тисяч злотих, а це майже 34 тисячі грн.

До четверга повинні привести продукти за рахунок тих, що проживають, яка ціна - поки невідомо. Умови проживання не найкращі, але безкоштовно від роботодавця.

"Буквально пару годин тому приїжджала поліція перевірити наше місце проживання і наші номери, так як ми на кордоні давали свої адреси", - розповіла українка.


З архіву ПУ. "Це щось неймовірне!": У Києві відкрили новий міст (фото, відео)

вівторок, 14 липень 2020, 23:05

Загальна вартість робіт склала близько 400 млн. грн. А прозора підлога зі скла має витримувати навантаження в 1000 кг на квадратний метр. У Києві 25 травня 2019 року близько 20:00 розпочалося урочисте відкриття Пішохідно-велосипедного моста. У заході, ...

"В могилу із собою не заберу": Митрополит ПЦУ розповів, звідки в нього елітна нерухомість та дорога іномарка

вівторок, 14 липень 2020, 23:02

​Митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України Олександр Драбинко є власником двох квартир у Києві, двох будинків в столиці та передмісті, а також автомобіля Toyota Land Cruiser. Свій шлях митрополит ПЦУ Олександр Драбинко починав...