Умисні вбивства, грабежі та суїциди: У "другій армії світу" запровадили антиалкогольні рейди через масові злочини в стані сп’яніння (фото)

"Друга армія світу" вкотре показала своє справжнє нікчемне обличчя. Російські окупанти в Україні почали масово вдаватися до алкоголю. У результаті у підрозділах ворога почастішали випадки умисних вбивств, грабежів і суїцидів військовими у стані сп'яніння. У зв'язку з цим у ЗС РФ започаткували антиалкогольні рейди. Про це йдеться в Telegram-каналі "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Зазначається, що крім алкоголізму, серед окупантів на фронті почастішали й випадки наркоманії. "Останнім часом різко почастішали випадки скоєння злочинів військовослужбовцями ЗС РФ у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Найбільш поширені – умисне вбивство, грабіж, суїциди та покалічення. Командування вже не може просто заплющувати очі на те, що відбувається, як це було раніше", – йдеться в повідомленні.

Так, на Запорізькому напрямку вже провели "антиалкогольний" рейд. Виявляти й затримувати п'яних окупантів почали співробітники військової поліції. Підсумки перевірки виявилися шокуючими.

"Результат: проведено огляд місць несення служби та проживання військовослужбовців, а також транспортних засобів; затримано 124 військовослужбовці, які перебували на службі у стані сильного алкогольного сп'яніння; вилучено понад триста літрів пива та тридцять літрів горілки", – додав автор пабліка. При цьому питання, пов'язані з продажем та вживанням наркотиків, як і раніше, командування продовжує ігнорувати. "Потрібні люди "на паях"", – зазначив автор каналу.


Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...

Залужний особисто вручив нагороду 21-річному герою, який самотужки відбив штурм на свій опорний пункт. "Хижак" розповів подробиці бою, відео котрого так вразило загал

понеділок, 27 березень 2023, 19:18

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив "Золотим Хрестом" старшого солдата 92 окремої механізованої бригади ім.Івана Сірка Руслана Зубарєва та вручив йому нагородну зброю, зазначають Патріоти України. . "Мав честь нагородити старшого солдат...